Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama - feedback
#1
Wprowadziłem testowo na dole reklamę google'a. Pls o wypowiadanie się czy bardzo przeszkadza, czy nie. Opinie, za duża, za mała. I w ogóle wszystko co na ten temat sądzicie.

Jeśli zostanie i będzie się sprawdzać, to obiecuję więcej konkursów z nagrodami Tongue
Odpowiedz
#2
Według mnie reklama umieszczona jest w takim miejscu, że nie wpływa w żaden sposób na korzystanie z forum. Czy za duża czy za mała...chyba w sam raz :roll:
Co sądzę? Jeśli masz z tego jakieś profity to na luzie wrzucaj jeszcze jedną Wink
Odpowiedz
#3
Jestem na tak, chcę żeby Rafał kupił sobie nowy samochód Smile
Odpowiedz
#4
Bartek napisał(a):Jestem na tak, chcę żeby Rafał kupił sobie nowy samochód Smile

Ale to tylko jeśli będziecie klikać, bo samo wyświetlanie nic nie daje. Tylko klikajcie dużo, bo chce dobry samochód Smile
Odpowiedz
#5
Bartek napisał(a):Jestem na tak, chcę żeby Rafał kupił sobie nowy samochód Smile

...i aparat Canona Big Grin
Odpowiedz
#6
snoop napisał(a):
Bartek napisał(a):Jestem na tak, chcę żeby Rafał kupił sobie nowy samochód Smile

...i aparat Canona Big Grin

Już nie mam żadnych gwoździ do wbicia
Odpowiedz
#7
Wyklikałem milke, iphone'a, nawet jakiś hotel i srebrne monety Wink
Odpowiedz
#8
Sendilkelm napisał(a):
Bartek napisał(a):Jestem na tak, chcę żeby Rafał kupił sobie nowy samochód Smile

Ale to tylko jeśli będziecie klikać, bo samo wyświetlanie nic nie daje. Tylko klikajcie dużo, bo chce dobry samochód Smile


Deklaracja, że mamy w gratisie comiesięczny sampling wybranego przez nas "materiału" i mówię ci ... będziemy klikać wszyscy, wszysktkim, wszędzie i zawsze bez przerw!! Big Grin Daj nam niezależnych bottlerów a ty bierz samochody, szmal i .... Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#9
Bartek napisał(a):Wyklikałem milke, iphone'a, nawet jakiś hotel i srebrne monety Wink

Ja kliknąłem murzyna z OldSpice :lol:
Odpowiedz
#10
Dobra to ujmę to inaczej Smile

Klikając zbieramy na butle Tongue haha
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości