Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama - feedback
#51
Widze, ze juz wszyscy sie przyzwyczaili do reklamy Smile

Kieliszki postaram sie zamowic po nowym roku, bo na razie to zebrana kasa jest "na papierze". Ze wzgledu, ze przy takich akcjach trzeba robic zamowienia hurtowe to bedzie troche kieliszkow nadmiarowych (platnych) mam nadzieje, ze sie znajda chetni.
Odpowiedz
#52
Ja to mam wrażenie jakby ona zawsze tu była Wink Do klikania już też się przyzwyczaiłem i klikam we wszystko jak leci...mało tego, jak wracałem z pracy to odebrałem zamówiony odkurzacz ze sklepu z reklamy hehe.
A kielonki myśle że i tak się dozejdą Wink
Odpowiedz
#53
Tak Sendi , nawet ja zdążyłem przywyknąć , najgorsze początki Tongue
Odpowiedz
#54
Rafał to może pora przeczyścić wątek? Wink Przynajmniej z tych postów o klikaniu oporowym we wszystko co się rusza hehe
Tak żeby ta kaska nie była tylko na papierze.
Odpowiedz
#55
Na razie nie czyscimy watku Smile W zasadzie to trzeba czasami cos tutaj dopisywac, bo im mniej wpisow w watku tym mniej korzysci Smile
Odpowiedz
#56
http://m.mennicaskarbowa.pl/product-pol ... rebra.html Wink prawie kupiłem dzięki reklamie na forum
Odpowiedz
#57
Kieliszki już powoli w drodze Smile Niestety zapał klikania spadł tydzień po wrzuceniu reklamy, więc dużo tego nie będzie, ale zawsze coś.

Już niedługo informacje odnośnie tego w jaki sposób zostaną rozlosowane/rozdane darmowe sztuki.

Małę pytanie przy okazji, z miarką czy bez? Jakieś głosy w tej sprawie... opinie - pewnie i tak zrobimy po swojemu, ale warto znać zdanie.
Odpowiedz
#58
Mam takie i takie, ale miarki nigdy nie używałem w sumie.
Odpowiedz
#59
uważam, że bez miarki. Bardzo bym się chciał jakoś załapać ! Big Grin
Odpowiedz
#60
Jak coś to z miarką
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości