Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama - feedback
#41
K@mil napisał(a):Co za złośliwość losu Big Grin Wyświetla mi się reklama mojego zaje.....go dewelopera, który niedawno strzelił bankruta Big Grin No ale kliknąłem, niech chociaż w ten sposób mnie/nas wspomogą :lol:

Haha Smile Dzięki, wczoraj kiepsko klikaliście Tongue Ale damy radę z kieliszkami chyba na styczeń - nowy rok.
Odpowiedz
#42
Sendilkelm napisał(a):
K@mil napisał(a):Co za złośliwość losu Big Grin Wyświetla mi się reklama mojego zaje.....go dewelopera, który niedawno strzelił bankruta Big Grin No ale kliknąłem, niech chociaż w ten sposób mnie/nas wspomogą :lol:

Haha Smile Dzięki, wczoraj kiepsko klikaliście Tongue Ale damy radę z kieliszkami chyba na styczeń - nowy rok.

Ja wczoraj klikałem do tego stopnia, że kupiłem odkurzacz Big Grin
Odpowiedz
#43
Ktoś z kolei dzięki naszym klikaniu zakupił sobie nowiutkiego Rollsa snoopek Wink
Odpowiedz
#44
SingleMaltMinisMan napisał(a):Ktoś z kolei dzięki naszym klikaniu zakupił sobie nowiutkiego Rollsa snoopek Wink

chyba resoraka :lol: Ale oba na "r" więc w sumie chodzi o to samo hahaha
Odpowiedz
#45
Jeśli fundusze z reklam będą na obecnym poziomie to w następnym roku w każdym miesiącu będzie samplem nagradzana osoba, która w danym miesiącu opisała wg nas najlepiej swoje sample (oczywiście w dziale degustacji w swoim wątku)
Drugą rzeczą będą wspomniane kieliszki
Trzecia rzecz jest niespodzianką, mam nadzieję, że do kwietnia/maja się z nią uporamy
I czwarta rzecz, w zależności od funduszy będą inne konkursy (sponsorowane z reklam) a do wygrania sample
Odpowiedz
#46
No i pięknie Smile
Odpowiedz
#47
Jakby nie było miałeś dobry pomysł z tą reklamą Wink
Odpowiedz
#48
Jakimś cudem dopiero teraz zauważyłem ten wątek. Po przeczytaniu go nagle zapałałem niewiarygodną wręcz ochotą, aby sprawdzić, co poprzez forum oferują mi Play, Leroy Merlin, Lenovo i MasterCard. :mrgreen:
Odpowiedz
#49
Neptune napisał(a):Jakimś cudem dopiero teraz zauważyłem ten wątek. Po przeczytaniu go nagle zapałałem niewiarygodną wręcz ochotą, aby sprawdzić, co poprzez forum oferują mi Play, Leroy Merlin, Lenovo i MasterCard. :mrgreen:

hehe, dzięki

Oczywiście jestem otwarty cały czas na głosy pomijając Waszą nieocenioną pomoc, czy jak już ochłoniecie z klikania, czy wam ta reklama nie będzie przeszadzkać
Odpowiedz
#50
Kieliszki i sample - świetny pomysł Smile choćby za jakąś dopłatą Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości