Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin sprzedaży
#1
Sendilkelm co myślisz o wprowadzeniu jakiś ograniczeń do działu sprzedaż, bo się burdel robi i niedługo cebulę będzie można kupić. Może ranga forumowicza, może akceptcja przez admina?
Odpowiedz
#2
Bardzo dobra propozycja , rzeczywiście jakieś limity ( np. postów / czasu na Forum ) należałoby wprowadzić , bo nowych jednorazowych "handlarzy" z cudownymi whisky za jeszcze cudowniejszą cenę pojawia się od cholery , a tak naprawdę nic z tego nie wychodzi.
Odpowiedz
#3
Tylko żeby nie zamkąć drogi dla czegoś ciekawego, a jednorazowego.
Odpowiedz
#4
Myślę że Twój pomysł z przedwczesnym podesłaniem propozycji co dokładnie ma być sprzedane do Sendiego albo Grzegorza i "Wyższych Sfer" Big Grin Forum jest bardzo dobrym pomysłem o ile oni nie zagrabią sobie dla siebie , bo ktoś będzie miał zamiar wstawić Brorke za 100zł :lol:
Odpowiedz
#5
Właśnie też nad tym myślałem Smile Nawet byśmy nie wiedzieli.
Odpowiedz
#6
I tak źle i tak nie dobrze Smile Zaczekajmy na ich zdanie czy sie zgadzają
Odpowiedz
#7
A ja myślę że powinno zostać tak jak jest. A niech ludziska wystawiają, flaszki czy to dobre czy to złe. A jeżeli cena będzie zła to będą tradycyjnie besztani Smile i prostowani. Krytyka cenowa pokazuje że ludzie wiedzą gdzie można taniej kupić, podając jednocześnie takie miejsce. Jeżeli ktoś coś da do działu sprzedaży, a ktoś z forumowiczów wie że gdzieś jest taniej to po prostu w poście proszę o podanie gdzie ( nazwa sklepu, cena aktualna, miasto). I tyle bez zbędnych komentarzy. Szacujmy i sprzedających i kupujących. A osoby kupujące będą miały biało na czarnym gdzie można kupić taniej jak coś i podejmą stosowną decyzję. Po prostu w dziale sprzedaży piszmy konkrety.
Od dziś będę się tym kierował. Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#8
Moim skromnym zdaniem wszystko co nie jest whisky powinno być automatycznie usuwane. To forum o whisky a nie sklep monopolowy.
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#9
Poczytałem, pomyślałem i jeszcze nic nie wymyśliłem.
Generalnie ten temat, to temat rzeka, bardzo dużo wersji obmyślałem i na niczym nie stanęło.
Generalnie można by skrócić tylko do SM< ale z drugiej strony, też mogłyby się pojawiać ofert Loch Lomonda za 70 zł zamiast 80 zł etc .
Ciężko generalnie o dobrą giełdę/sprzedaż. Nie ma rozwiązania idealnego niestety. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest subiektywna ocena modów/adminów co do danego wątku czy ma wisieć czy nie, ale z kolei pewnie dla niektóych niesprawiedliwa ... i tak w kółko można Smile
Odpowiedz
#10
Za dużo tego Generalnie, czasem można użyć Ogólnie, Zasadniczo itp. Tongue
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości