The Taste of Whisky
Regulamin sprzedaży - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Regulamin sprzedaży (/showthread.php?tid=234)

Strony: 1 2


Regulamin sprzedaży - Tomek - 03-29-2014

Sendilkelm co myślisz o wprowadzeniu jakiś ograniczeń do działu sprzedaż, bo się burdel robi i niedługo cebulę będzie można kupić. Może ranga forumowicza, może akceptcja przez admina?


Re: Regulamin sprzedaży - SingleMaltMinisMan - 03-29-2014

Bardzo dobra propozycja , rzeczywiście jakieś limity ( np. postów / czasu na Forum ) należałoby wprowadzić , bo nowych jednorazowych "handlarzy" z cudownymi whisky za jeszcze cudowniejszą cenę pojawia się od cholery , a tak naprawdę nic z tego nie wychodzi.


Re: Regulamin sprzedaży - Tomek - 03-29-2014

Tylko żeby nie zamkąć drogi dla czegoś ciekawego, a jednorazowego.


Re: Regulamin sprzedaży - SingleMaltMinisMan - 03-29-2014

Myślę że Twój pomysł z przedwczesnym podesłaniem propozycji co dokładnie ma być sprzedane do Sendiego albo Grzegorza i "Wyższych Sfer" Big Grin Forum jest bardzo dobrym pomysłem o ile oni nie zagrabią sobie dla siebie , bo ktoś będzie miał zamiar wstawić Brorke za 100zł :lol:


Re: Regulamin sprzedaży - Tomek - 03-29-2014

Właśnie też nad tym myślałem Smile Nawet byśmy nie wiedzieli.


Re: Regulamin sprzedaży - SingleMaltMinisMan - 03-29-2014

I tak źle i tak nie dobrze Smile Zaczekajmy na ich zdanie czy sie zgadzają


Re: Regulamin sprzedaży - morgan82 - 03-29-2014

A ja myślę że powinno zostać tak jak jest. A niech ludziska wystawiają, flaszki czy to dobre czy to złe. A jeżeli cena będzie zła to będą tradycyjnie besztani Smile i prostowani. Krytyka cenowa pokazuje że ludzie wiedzą gdzie można taniej kupić, podając jednocześnie takie miejsce. Jeżeli ktoś coś da do działu sprzedaży, a ktoś z forumowiczów wie że gdzieś jest taniej to po prostu w poście proszę o podanie gdzie ( nazwa sklepu, cena aktualna, miasto). I tyle bez zbędnych komentarzy. Szacujmy i sprzedających i kupujących. A osoby kupujące będą miały biało na czarnym gdzie można kupić taniej jak coś i podejmą stosowną decyzję. Po prostu w dziale sprzedaży piszmy konkrety.
Od dziś będę się tym kierował. Smile


Re: Regulamin sprzedaży - menran - 03-29-2014

Moim skromnym zdaniem wszystko co nie jest whisky powinno być automatycznie usuwane. To forum o whisky a nie sklep monopolowy.


Re: Regulamin sprzedaży - Sendilkelm - 03-29-2014

Poczytałem, pomyślałem i jeszcze nic nie wymyśliłem.
Generalnie ten temat, to temat rzeka, bardzo dużo wersji obmyślałem i na niczym nie stanęło.
Generalnie można by skrócić tylko do SM< ale z drugiej strony, też mogłyby się pojawiać ofert Loch Lomonda za 70 zł zamiast 80 zł etc .
Ciężko generalnie o dobrą giełdę/sprzedaż. Nie ma rozwiązania idealnego niestety. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest subiektywna ocena modów/adminów co do danego wątku czy ma wisieć czy nie, ale z kolei pewnie dla niektóych niesprawiedliwa ... i tak w kółko można Smile


Re: Regulamin sprzedaży - larky - 03-30-2014

Za dużo tego Generalnie, czasem można użyć Ogólnie, Zasadniczo itp. Tongue