Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Posiadam Glenfiddich 125 anniversary edition
#1
W prezencia za pewną przysługę dostałam od znajomych kolekcjonerów butelkę Glenfiddich whisky 125 anniversary edition 43 % w metalowej skrzynce, z certyfikatem, nierdzewnym korkiem do zamykania butelki po otwarciu. Butelka jest nienaruszona, całość w stanie idealnym, jedynie certyfikat został raz rozwinięty, po skontaktowaniu sę chętnie wyślę zdjęcia butelki na adres email. Chciałabym sprzedać całość za 700 zł, w sklepach widywałam tą samą butelkę w cenie 990 złSmile mój nr to 665192325
#2
Kolejny nowo-przybyły jednorazowy sprzedawca z przeciętną whisky za kosmiczną cenę hehe.
Nie wiem gdzie dorwałaś kwotę 990PLN ( pewnie DW ) , można dostać za ~ 350PLN w Niemczech / UK itd.
Tak czy inaczej cierpliwości w sprzedaży życzę Wink

Zapomniałem , stoi od dawna na bezcłówce na Okęciu za 290PLN.
#3
Racja temat whisky jest mi zupełnie nowy, cenę widziałam w sklepach internetowych i na aukcjach ebaySmile Oczywiście cane jest do negocjacji
#4
fmichalinaaa napisał(a):Racja temat whisky jest mi zupełnie nowy, cenę widziałam w sklepach internetowych i na aukcjach ebaySmile Oczywiście cane jest do negocjacji

Na eBayu nie ma co patrzeć , bo 3/4 sprzedawców sypie horendalne ceny w Kup teraz , więc nie jest to wiarygodne źródło do zorientowania się Wink
#5
990pln to faktycznie wyjęta cena! Nie należy się do niej odnosić jeśli zależy Ci na sprzedaży...
Okazyjna cena to max. 400pln.
pozdrawiam.
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.facebook.com/whiskyczywieszze">https://www.facebook.com/whiskyczywieszze</a><!-- m -->

Zapraszam do polubienia mojej stronki na facebook "Whisky-czy wiesz że"
Fakty, ciekawostki, informacje, edukacja;-) dla miłośników 'wody życia'!
#6
ważycha napisał(a):990pln to faktycznie wyjęta cena! Nie należy się do niej odnosić jeśli zależy Ci na sprzedaży...
Okazyjna cena to max. 500.
pozdrawiam.

Okazyjna to ta na okeciu... a i tak bylem w piatek i nie wziaelm. Malo tego, 5 dni temu zrobilem zdjecie za ile tam stoi Smile Moze nie jest to 299 zl jak juz zostalo wpsomniane, ale 352 zł a zdjecie jest w tym watku, swieze z piatku Smile
viewtopic.php?f=5&t=4&start=120
#7
Sendilkelm napisał(a):
ważycha napisał(a):990pln to faktycznie wyjęta cena! Nie należy się do niej odnosić jeśli zależy Ci na sprzedaży...
Okazyjna cena to max. 500.
pozdrawiam.

Okazyjna to ta na okeciu... a i tak bylem w piatek i nie wziaelm. Malo tego, 5 dni temu zrobilem zdjecie za ile tam stoi Smile Moze nie jest to 299 zl jak juz zostalo wpsomniane, ale 352 zł a zdjecie jest w tym watku, swieze z piatku Smile
viewtopic.php?f=5&t=4&start=120

Sendi , dla pewnych jest zniżka od niższej kwoty 8-)
#8
To co bierzemy ją za 200 zł do samplowania? :mrgreen:

SingleMaltMinisMan napisał(a):Sendi , dla pewnych jest zniżka od niższej kwoty 8-)

Możesz rozwinąć myśl? Chętnie się zapoznam z tymi niższymi kwotami :ugeek:
#9
Bartek napisał(a):To co bierzemy ją za 200 zł do samplowania? :mrgreen:

SingleMaltMinisMan napisał(a):Sendi , dla pewnych jest zniżka od niższej kwoty 8-)

Możesz rozwinąć myśl? Chętnie się zapoznam z tymi niższymi kwotami :ugeek:

Kontakty , nic więcej nie powiem Big Grin
Jak coś ciekawszego pojawi się na Okęciu to o tym napiszę Wink

Jeżeli sprzedawczyni się zgodzi to ja bardzo chętnie Tongue
#10
hehe i kolejna próba sprzedania flaszki w cenie lekko dziwnej została szybko zweryfikowana Smile
"coco jambo i do przodu"


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości