The Taste of Whisky

Pełna wersja: Posiadam Glenfiddich 125 anniversary edition
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W prezencia za pewną przysługę dostałam od znajomych kolekcjonerów butelkę Glenfiddich whisky 125 anniversary edition 43 % w metalowej skrzynce, z certyfikatem, nierdzewnym korkiem do zamykania butelki po otwarciu. Butelka jest nienaruszona, całość w stanie idealnym, jedynie certyfikat został raz rozwinięty, po skontaktowaniu sę chętnie wyślę zdjęcia butelki na adres email. Chciałabym sprzedać całość za 700 zł, w sklepach widywałam tą samą butelkę w cenie 990 złSmile mój nr to 665192325
Kolejny nowo-przybyły jednorazowy sprzedawca z przeciętną whisky za kosmiczną cenę hehe.
Nie wiem gdzie dorwałaś kwotę 990PLN ( pewnie DW ) , można dostać za ~ 350PLN w Niemczech / UK itd.
Tak czy inaczej cierpliwości w sprzedaży życzę Wink

Zapomniałem , stoi od dawna na bezcłówce na Okęciu za 290PLN.
Racja temat whisky jest mi zupełnie nowy, cenę widziałam w sklepach internetowych i na aukcjach ebaySmile Oczywiście cane jest do negocjacji
fmichalinaaa napisał(a):Racja temat whisky jest mi zupełnie nowy, cenę widziałam w sklepach internetowych i na aukcjach ebaySmile Oczywiście cane jest do negocjacji

Na eBayu nie ma co patrzeć , bo 3/4 sprzedawców sypie horendalne ceny w Kup teraz , więc nie jest to wiarygodne źródło do zorientowania się Wink
990pln to faktycznie wyjęta cena! Nie należy się do niej odnosić jeśli zależy Ci na sprzedaży...
Okazyjna cena to max. 400pln.
pozdrawiam.
ważycha napisał(a):990pln to faktycznie wyjęta cena! Nie należy się do niej odnosić jeśli zależy Ci na sprzedaży...
Okazyjna cena to max. 500.
pozdrawiam.

Okazyjna to ta na okeciu... a i tak bylem w piatek i nie wziaelm. Malo tego, 5 dni temu zrobilem zdjecie za ile tam stoi Smile Moze nie jest to 299 zl jak juz zostalo wpsomniane, ale 352 zł a zdjecie jest w tym watku, swieze z piatku Smile
viewtopic.php?f=5&t=4&start=120
Sendilkelm napisał(a):
ważycha napisał(a):990pln to faktycznie wyjęta cena! Nie należy się do niej odnosić jeśli zależy Ci na sprzedaży...
Okazyjna cena to max. 500.
pozdrawiam.

Okazyjna to ta na okeciu... a i tak bylem w piatek i nie wziaelm. Malo tego, 5 dni temu zrobilem zdjecie za ile tam stoi Smile Moze nie jest to 299 zl jak juz zostalo wpsomniane, ale 352 zł a zdjecie jest w tym watku, swieze z piatku Smile
viewtopic.php?f=5&t=4&start=120

Sendi , dla pewnych jest zniżka od niższej kwoty 8-)
To co bierzemy ją za 200 zł do samplowania? :mrgreen:

SingleMaltMinisMan napisał(a):Sendi , dla pewnych jest zniżka od niższej kwoty 8-)

Możesz rozwinąć myśl? Chętnie się zapoznam z tymi niższymi kwotami :ugeek:
Bartek napisał(a):To co bierzemy ją za 200 zł do samplowania? :mrgreen:

SingleMaltMinisMan napisał(a):Sendi , dla pewnych jest zniżka od niższej kwoty 8-)

Możesz rozwinąć myśl? Chętnie się zapoznam z tymi niższymi kwotami :ugeek:

Kontakty , nic więcej nie powiem Big Grin
Jak coś ciekawszego pojawi się na Okęciu to o tym napiszę Wink

Jeżeli sprzedawczyni się zgodzi to ja bardzo chętnie Tongue
hehe i kolejna próba sprzedania flaszki w cenie lekko dziwnej została szybko zweryfikowana Smile
Stron: 1 2