The Taste of Whisky
Posiadam Glenfiddich 125 anniversary edition - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Giełda (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: Sprzedam (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Posiadam Glenfiddich 125 anniversary edition (/showthread.php?tid=196)

Strony: 1 2


Posiadam Glenfiddich 125 anniversary edition - fmichalinaaa - 02-20-2014

W prezencia za pewną przysługę dostałam od znajomych kolekcjonerów butelkę Glenfiddich whisky 125 anniversary edition 43 % w metalowej skrzynce, z certyfikatem, nierdzewnym korkiem do zamykania butelki po otwarciu. Butelka jest nienaruszona, całość w stanie idealnym, jedynie certyfikat został raz rozwinięty, po skontaktowaniu sę chętnie wyślę zdjęcia butelki na adres email. Chciałabym sprzedać całość za 700 zł, w sklepach widywałam tą samą butelkę w cenie 990 złSmile mój nr to 665192325


Re: Posiadam Glenfiddich 125 anniversary edition - SingleMaltMinisMan - 02-20-2014

Kolejny nowo-przybyły jednorazowy sprzedawca z przeciętną whisky za kosmiczną cenę hehe.
Nie wiem gdzie dorwałaś kwotę 990PLN ( pewnie DW ) , można dostać za ~ 350PLN w Niemczech / UK itd.
Tak czy inaczej cierpliwości w sprzedaży życzę Wink

Zapomniałem , stoi od dawna na bezcłówce na Okęciu za 290PLN.


Re: Posiadam Glenfiddich 125 anniversary edition - fmichalinaaa - 02-20-2014

Racja temat whisky jest mi zupełnie nowy, cenę widziałam w sklepach internetowych i na aukcjach ebaySmile Oczywiście cane jest do negocjacji


Re: Posiadam Glenfiddich 125 anniversary edition - SingleMaltMinisMan - 02-20-2014

fmichalinaaa napisał(a):Racja temat whisky jest mi zupełnie nowy, cenę widziałam w sklepach internetowych i na aukcjach ebaySmile Oczywiście cane jest do negocjacji

Na eBayu nie ma co patrzeć , bo 3/4 sprzedawców sypie horendalne ceny w Kup teraz , więc nie jest to wiarygodne źródło do zorientowania się Wink


Re: Posiadam Glenfiddich 125 anniversary edition - ważycha - 02-20-2014

990pln to faktycznie wyjęta cena! Nie należy się do niej odnosić jeśli zależy Ci na sprzedaży...
Okazyjna cena to max. 400pln.
pozdrawiam.


Re: Posiadam Glenfiddich 125 anniversary edition - Sendilkelm - 02-20-2014

ważycha napisał(a):990pln to faktycznie wyjęta cena! Nie należy się do niej odnosić jeśli zależy Ci na sprzedaży...
Okazyjna cena to max. 500.
pozdrawiam.

Okazyjna to ta na okeciu... a i tak bylem w piatek i nie wziaelm. Malo tego, 5 dni temu zrobilem zdjecie za ile tam stoi Smile Moze nie jest to 299 zl jak juz zostalo wpsomniane, ale 352 zł a zdjecie jest w tym watku, swieze z piatku Smile
viewtopic.php?f=5&t=4&start=120


Re: Posiadam Glenfiddich 125 anniversary edition - SingleMaltMinisMan - 02-20-2014

Sendilkelm napisał(a):
ważycha napisał(a):990pln to faktycznie wyjęta cena! Nie należy się do niej odnosić jeśli zależy Ci na sprzedaży...
Okazyjna cena to max. 500.
pozdrawiam.

Okazyjna to ta na okeciu... a i tak bylem w piatek i nie wziaelm. Malo tego, 5 dni temu zrobilem zdjecie za ile tam stoi Smile Moze nie jest to 299 zl jak juz zostalo wpsomniane, ale 352 zł a zdjecie jest w tym watku, swieze z piatku Smile
viewtopic.php?f=5&t=4&start=120

Sendi , dla pewnych jest zniżka od niższej kwoty 8-)


Re: Posiadam Glenfiddich 125 anniversary edition - Bartek - 02-20-2014

To co bierzemy ją za 200 zł do samplowania? :mrgreen:

SingleMaltMinisMan napisał(a):Sendi , dla pewnych jest zniżka od niższej kwoty 8-)

Możesz rozwinąć myśl? Chętnie się zapoznam z tymi niższymi kwotami :ugeek:


Re: Posiadam Glenfiddich 125 anniversary edition - SingleMaltMinisMan - 02-20-2014

Bartek napisał(a):To co bierzemy ją za 200 zł do samplowania? :mrgreen:

SingleMaltMinisMan napisał(a):Sendi , dla pewnych jest zniżka od niższej kwoty 8-)

Możesz rozwinąć myśl? Chętnie się zapoznam z tymi niższymi kwotami :ugeek:

Kontakty , nic więcej nie powiem Big Grin
Jak coś ciekawszego pojawi się na Okęciu to o tym napiszę Wink

Jeżeli sprzedawczyni się zgodzi to ja bardzo chętnie Tongue


Re: Posiadam Glenfiddich 125 anniversary edition - morgan82 - 02-20-2014

hehe i kolejna próba sprzedania flaszki w cenie lekko dziwnej została szybko zweryfikowana Smile