Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Independent Bottlers który dobry?
#81
Albo po prostu odpowiada mu inny profil smakowy i tyle Wink

Wrócę do Glengoyne OB w CS z serii w skrzyneczkach, proszę zerknijcie na średnią ocen na WB, nie zachęca do zakupu większości wydań.. a ile jest tam perełek Smile .. sporo z osób na forum je przecież piło w samplingach i musi przyznać iż naprawdę są na wysokim poziomie ze swoimi klimatami
Odpowiedz
#82
Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o tym Glengoyne https://www.whiskybase.com/whisky/1820/ ... montillado. O ile na whiskbase.com whisky ta ma tylko dobre oceny to na tym forum koledzy Neptune i surykatka ocenili ją niemal jako wybitną SM. Czy któryś z forumowiczów miał jeszcze okazję pić tego Glengoyne i mógłby wypowiedzieć się na jego temat?
Odpowiedz
#83
Ja i podzielam zdanie kolegów... a must have !
Odpowiedz
#84
Piłem jakiś czas temu i dałem jej wtedy 90/100.
Odpowiedz
#85
Jedna z lepszych jakie piłem Wink
Odpowiedz
#86
Akurat tą Glengoyne wiele osób bardzo dobrze oceniło i to nie tylko na tym forum
Odpowiedz
#87
Dla mnie wyznacznikiem poziomu whisky stała się moja małżonka :lol: ,jest na ogół wrogiem alkoholu i w większości próbek które dawałem jej do posmakowania
okrutnie się wykrzywiała ,po łyku tego glengoyna nie oddała kieliszka , spróbowała z zaciekawieniem jeszcze raz i jeszcze raz...
Odpowiedz
#88
Erwin napisał(a):Dla mnie wyznacznikiem poziomu whisky stała się moja małżonka :lol: ,jest na ogół wrogiem alkoholu i w większości próbek które dawałem jej do posmakowania
okrutnie się wykrzywiała ,po łyku tego glengoyna nie oddała kieliszka , spróbowała z zaciekawieniem jeszcze raz i jeszcze raz...

Big Grin Big Grin a zostawiła Ci coś żonka z tego smapelka czy jej posmakował Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#89
Trochę spróbowałem , teraz wiem że kiedy smakuje mojej żonie to musi być dobre nawet jeżeli jest w CS , inne słabe 40% wywołują znany już grymas Sad
Odpowiedz
#90
Może znalazłby się ktoś chętny żeby odsprzedać sampelka 50ml tego Glengoyne, bo widziałem że niektórzy brali większe ilości Smile. oczywiście zrozumię jeżeli cena za sampelka wzrosła
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości