Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Independent Bottlers który dobry?
#51
marcin s napisał(a):a ja mam pytanie troszkę z innej beczki

konkretnie o tą butelkę
https://www.whiskybase.com/whisky/12708 ... es-1982-tb

opinii o tym trunku naczytałem się sporo nawet tu na forum ale co mnie zaciekawiło póki co dość często pojawia się na aukcjach i większość butelek które można tam nabyć ma Polską banderolę czy jakaś specjalnie duża partia trafiła do PL czy ktoś nabył większość ilość?


Daniel się zna na rzeczy więc trochę tego wydeptał. A było warto bo whisky jest fantastyczna. I póki co jeszcze jej ceny nie zabijają na sam widok. Warunkiem wniebowzięcia podczas jej degustacji jest rezystencja a przynajmniej tolerancja aromatów i smaków siarki bo podobno są one tam wszechobecne, czego ja osobiście nie mogę potwierdzić.
Odpowiedz
#52
No trochę tego pięknego Benrinnesa na rynek wpuściłem Smile z 80 butelek Smile . Mam jeszcze dostać 12 szt. ale czekam i czekam. W każdym razie są zarezerwowane . I na 99% będą. Wspaniała whisky i tyle w tamacie.
Odpowiedz
#53
Hazelburn napisał(a):No trochę tego pięknego Benrinnesa na rynek wpuściłem Smile z 80 butelek Smile . Mam jeszcze dostać 12 szt. ale czekam i czekam. W każdym razie są zarezerwowane . I na 99% będą. Wspaniała whisky i tyle w tamacie.

czy już mozna rezerwować? Big Grin
Odpowiedz
#54
Wlasnie.
Odpowiedz
#55
A czemu nie. Możemy zrobić liste.
Odpowiedz
#56
1. Admin,
2. Admin,
3. Admin,
4. Admin
...
11 Admin
12. Kto chce? Tongue
Odpowiedz
#57
Sendilkelm napisał(a):1. Admin,
2. Admin,
3. Admin,
4. Admin
...
11 Admin
12. Kto chce? Tongue

admin się spóźnił. Wszystko już poszło przez PM.
Odpowiedz
#58
Proponuję powołanie komisji śledczej w tej sprawie :lol:
Odpowiedz
#59
Smile wyczuwam sampling... sample po 0,7 Wink
Odpowiedz
#60
Hazelburn napisał(a):No trochę tego pięknego Benrinnesa na rynek wpuściłem Smile z 80 butelek Smile . Mam jeszcze dostać 12 szt. ale czekam i czekam. W każdym razie są zarezerwowane . I na 99% będą. Wspaniała whisky i tyle w tamacie.

A prognozowana cena ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości