Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Independent Bottlers który dobry?
#41
Powiem wam z jednej strony NASy z drugiej niezależni botlerzy którzy jak grzyby po deszczu wyrastają, nie sądzę aby taki wysyp także wpływał na jakość, niedługo jak nie będzie szło normalnie to tak będą pakować i sprzedawać
Odpowiedz
#42
Melduję się wywołany do tablicy Smile Tak The Bottlers od długiego bardzo czasu niczego nie zabutelkowali. Przyczyny są dwie: po pierwsze wg nich nie chcą butelkować byle czego , po drugie 99% biznesu to dla nich import i sprzedaż różnego rodzaju win. Tym się głównie zajmują . Myślę, że prawda leży po środku, gdyby się trochę wysilili to zapewne znaleźliby jakieś fajne beczki ale po prostu nie mają na to czasu i troszkę im się nie chce. Takie odniosłem wrażenie będąc u nich w grudniu tamtego roku. Nowe wypusty miały być już lada chwila .. i do tej pory ich nie ma. Ale z ostatniej rozmowy z zeszłego tygodnia wynika, że to już bardzo niedługo...Wink zobaczymy.
Powinny być dwa nowe wypusty: Springbank i Port Charlotte obydwie po bourbonie. Czekamy zatem....
Odpowiedz
#43
na BOW jest wlasnie sampling starych wypustow The Bottlers:
http://bestofwhisky.pl/forum/viewtopic.php?p=26009
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#44
Te ostatnie Springbanki od nich dupy nie urywaly, ale zobaczymy. Daniel jak bedziesz je mial, to zarezerwuj po butli na sampling.
Bylby ktos chetny na ten sampling z Bow po 25ml?
Odpowiedz
#45
Tomek napisał(a):Te ostatnie Springbanki od nich dupy nie urywaly, ale zobaczymy. Daniel jak bedziesz je mial, to zarezerwuj po butli na sampling.
Bylby ktos chetny na ten sampling z Bow po 25ml?

Ja bym chetnie wziął po 25ml tego zestawu. Mozna za Twoim posrednictwem?
Odpowiedz
#46
Jasne. To zapiszę nas na 50ml.
Odpowiedz
#47
Tomek, ja również za Twoim pośrednictwem wziąłbym 25 ml.
Odpowiedz
#48
To musisz sobie kogoś znaleźć do drugich 25ml Smile
Zaloże osobny temat, może się pogrupujemy.
Odpowiedz
#49
a ja mam pytanie troszkę z innej beczki

konkretnie o tą butelkę
https://www.whiskybase.com/whisky/12708 ... es-1982-tb

opinii o tym trunku naczytałem się sporo nawet tu na forum ale co mnie zaciekawiło póki co dość często pojawia się na aukcjach i większość butelek które można tam nabyć ma Polską banderolę czy jakaś specjalnie duża partia trafiła do PL czy ktoś nabył większość ilość?
Odpowiedz
#50
Daniel ich trochę miał Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości