Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tullamore Dew
#1
Aż dziw bierze, że ten klasyczny już blend nie doczekał się swojego wątku! Co o nim sądzicie? Dla mnie to najtańsza pijalna ruda. W promocjach można kupić 0,7 za 55zł.

[Obrazek: TullamoreDew.jpg]
Odpowiedz
#2
Sądzę, że z colą i lodem da się wypić :roll:
Odpowiedz
#3
Jako któraś z kolei na solidnej popijawie, kiedy traci się czucie i wszystko jedno co do coli dodadzą. Mogła by zostać gwoździem do kaca. Wink
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#4
menran napisał(a):Jako któraś z kolei na solidnej popijawie, kiedy traci się czucie i wszystko jedno co do coli dodadzą. Mogła by zostać gwoździem do kaca. Wink

A ja myślę trochę inaczej. Nie jest to coś pięknego, ale do drinków nadaję się jak najbardziej. Ze względu na miejsce gdzie przebywam z tym trunkiem miałem dużo do czynienia. I jak dla mnie na imprezkę fajna whiskey i nie ma do czego się doczepić. Szkoda że ceny u nas są wyższe ,i trzeba zapłacić co najmniej ponad 20 euro, a za 1 litra to już ponad 30 Smile, chyba że trafi się na promocję .
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#5
W sumie jakby nie patrzeć, chodzi o to samo: Tullamore Dew jako blend nadaje się do zalania go colą, tudzież innym płynem wykorzystywanym w drinkach...ale żeby mu zaraz osobny temat zakładać :roll:
Odpowiedz
#6
snoop napisał(a):W sumie jakby nie patrzeć, chodzi o to samo: Tullamore Dew jako blend nadaje się do zalania go colą, tudzież innym płynem wykorzystywanym w drinkach...ale żeby mu zaraz osobny temat zakładać :roll:

Łapie się w temat whiskey więc i Tullamore doczekał się swojego wątku. Nowy temat, można podyskutować Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#7
morgan82 napisał(a):Nowy temat, można podyskutować Smile

No to dyskutujmy Wink
Podrzućcie mi jakiś ciekawy pomysł na fajnego drinka z wykorzystaniem Tullamore Dew
Odpowiedz
#8
Ale nie mówię o delektowaniu, tylko chlapnięciu dla rozluźnienia Big Grin
Odpowiedz
#9
"Chlapnąć dla rozluźnienia" to można sobie colę z lodem , tańsza i smaczniejsza..
Odpowiedz
#10
Jako nowy poodświeżam stare tematy Wink
Szału nie ma, dupy nie urywa. Jak dla mnie jedna z wielu, tylko z colą. Ciężko opisać odczucia. Po prostu ruda z colą.
Wszelkie opinie są moimi subiektywnymi odczuciami, opartymi na doświadczeniach i doznaniach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości