Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CHIVAS REGAL AGED12YEARS WARSZAWA
#11
no coli to rozumiem, możesz nie pić , bo nie zdrowa Smile ale whisky to koniecznie , pij , panie , będziesz zdrowy, a może ja polubisz .
"coco jambo i do przodu"
#12
Pierwszego nie zalewaj jak nie smakuje to potraktuj colą albo czymś innym szukaj próbuj a jak się okaże że to w ogóle nie twoje klimaty to zamiast "kręcic biznesa" za 60 zł to poczęstuj znajomych może akurat dzięki tobie ktoś zostanie kolejnym entuzjastą "wody życia" Big Grin
#13
Age Of Discovery napisał(a):Pierwszego nie zalewaj jak nie smakuje to potraktuj colą albo czymś innym szukaj próbuj a jak się okaże że to w ogóle nie twoje klimaty to zamiast "kręcic biznesa" za 60 zł to poczęstuj znajomych może akurat dzięki tobie ktoś zostanie kolejnym entuzjastą "wody życia" Big Grin


no raczej nie moje klimaty wolę dobrą zimną czystą ,,,,drinki nie wchodzą w gre ,,,,,a whisky próbowalem wiec tak jak dobrą czystą wódke rozpoznam po zapachu,,, to whisky wszystkie dla mnie takie same i moze sie naraze ale dla mnie to smak zwykłego bimbru a piłem tez zacne Wink tak wiec smakoszem tego trunku nie jestem poprostu mi nie podchodzi Smile
#14
No to w takim razie zrób dobry uczynek i daj ją komuś albo sprzedaj symbolicznie koledze/kolenżance bo wg. mnie kokosów i tak z tej flaszki nie będzie Wink
#15
albo jak przyjdzie do Ciebie jakiś amator whisky powiedz że masz zajeb...12 letnią whisky , nalej mu i nich zrobi wielkie oczy Confusedhock: pewnie powie, noooo dobra, i tak polewaj azz się skończy hehe i będzie problem z głowy, na dobitkę kiedys sobie wypijesz Smile
"coco jambo i do przodu"
#16
fring71 napisał(a):cena sklepowa ponad 90 zł ja rozumiem ze dla wysublimowanego smaku , mega snobistycznych smakoszy to za słaby trunek i pewnie za tani Wink ale moze ktoś lubi Smile

Wchodzisz na forum dla miłośników Single Maltów, proponujesz ogólnie dostępnego blenda (choć premium). SMy już w wyniku procesu produkcji będą droższe od blendów. To jakbyś wszedł na forum miłośników belgijskiej czekolady i oferował Milkę.

fring71 napisał(a):to whisky wszystkie dla mnie takie same i moze sie naraze ale dla mnie to smak zwykłego bimbru a piłem tez zacne
Dla niektórych zacny będzie JW black, dla innych Twój Chivas, dla jeszcze innych Fiddik 12, a dla co poniektórych Ardbegi z lat 70-tych i Farclasy z 60-tych. Także nie przekonałeś mnie nie podając przykładu. Bo gwarantuję Ci, że tak ostatnia grupa nic z bimbrami wspólnego nie miała.
Chivasa daj na prezent.

Kolejny przykład przemawiający za tym, aby ten dział był jakoś kontrolowany.
#17
Zgadzam się z Tomkiem w 100%.
Oferty tego typu niczego poza zamieszaniem i zjechaniem wystawcy nie wnoszą i wg mnie ten dział powinien zacząć działać nieco inaczej - propozycje najpierw zaprezentowane moderatorowi / adminowi.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości