Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CHIVAS REGAL AGED12YEARS WARSZAWA
#1
Sprzedam chivas regal 0,5 aged 12 years 50 zł warszawa wysyłka + 10 zł




cena sklepowa ponad 90 zł ja rozumiem ze dla wysublimowanego smaku , mega snobistycznych smakoszy to za słaby trunek i pewnie za tani Wink ale moze ktoś lubi Smile
#2
:lol: :lol: :lol:
#3
szkoda, że nie JW Red to bym się połasił...cena kusi...Smile
#4
Sprzedam czekoladę wedel gorzka w cenie 1,90 za tabliczkę. Jeśli ktoś chce 10, to przesyłka gratis. ale najlepiej odbiór osobisty w Warszawie. W Auchan jest po 2,40 zł więc myślę, że jeśli ktoś lubi, to dobra cena.
#5
Sendilkelm napisał(a):Sprzedam czekoladę wedel gorzka w cenie 1,90 za tabliczkę. Jeśli ktoś chce 10, to przesyłka gratis. ale najlepiej odbiór osobisty w Warszawie. W Auchan jest po 2,40 zł więc myślę, że jeśli ktoś lubi, to dobra cena.


sprzedaje taniej o ponad 30 zł niz w sklepie,,,, za darmo nie oddam Wink
#6
fring71 napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):Sprzedam czekoladę wedel gorzka w cenie 1,90 za tabliczkę. Jeśli ktoś chce 10, to przesyłka gratis. ale najlepiej odbiór osobisty w Warszawie. W Auchan jest po 2,40 zł więc myślę, że jeśli ktoś lubi, to dobra cena.


sprzedaje taniej o ponad 30 zł niz w sklepie,,,, za darmo nie oddam Wink

Dla jednego 30 zl tyle samo co dla drugiego 30 gr.
Poza tym nie zrozumiałeś, to co chcesz sprzedać jest szeroko dostępne w sklepach i nawet jak sprzedajesz taniej, to wygodniej większości tutaj jest iść do sklepu i tak kupić drożej niż bawić sie w spotkyanie, przesyłki dla takich standardów.
#7
ostatnio w Tesco była chyba po 109 zł w promocji, za butelkę 0.7 litra, z tego co widzę kolega proponuje butelkę 0.5 litra za 60 zł plus koszt przesyłki 10zł czy daje nam razem 70 zł jak dobrze liczę Smile jak na moje oko interesu nie ma Smile ale mimo to nie krytykuje , ale pokazuję fakty, a jak ktoś chce kupić to kupi, droga wolna ,
pozdrawaim Konrad
"coco jambo i do przodu"
#8
morgan82 napisał(a):ostatnio w Tesco była chyba po 109 zł w promocji, za butelkę 0.7 litra, z tego co widzę kolega proponuje butelkę 0.5 litra za 60 zł plus koszt przesyłki 10zł czy daje nam razem 70 zł jak dobrze liczę Smile jak na moje oko interesu nie ma Smile ale mimo to nie krytykuje , ale pokazuję fakty, a jak ktoś chce kupić to kupi, droga wolna ,
pozdrawaim Konrad


moze i fakt zejdę do 50zł , ale po takiej reklamie bedzie cieżko Wink
#9
Uwierz że łatwiej Ci będzie zalać to colą i wypić niż sprzedać.
#10
snoop napisał(a):Uwierz że łatwiej Ci będzie zalać to colą i wypić niż sprzedać.

hehe nie pijam coli ani whisky ale jak nie sprzedam pewnie pochłone nie bedzie wyjscia Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości