Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky & Friends 2018
#1
14. kwietnia 2018.
https://whiskyandfriends.pl/

Ja już kupiłem bilet. Mam nadzieję że cennik festiwalowy będzie równie dobry jak w 2017.
http://rudeduchy.pl/ - kolejny blog o whisky
Odpowiedz
#2
Oczywiście się wybieram i też liczę na dobry cennik. Wink
Odpowiedz
#3
Zapewne i ja się wybiorę ale raczej z pracy Smile Cennik będzie na pewno,ale czy będzie Tam GlenDronach BenRiach i GlenGlassaugh to tego już nie wiem Wink. Na festiwalu będą. Niespodzianką będzie Glenallachie.
Zdradzę tajemnicę,już niebawem wyjdzie kilka single casków: 1978,1989 x 2,1990 x 2 oraz 1991. Niestety będą to 0,5 l butle. Sam jestem ciekaw co to za cuda wyjdą z pod ręki Billy'ego Walkera.
Odpowiedz
#4
Coś średnie te Master Class na tegorocznym W&F. Nie na nawet Springbanka? No i co z Glenallachie? Skoro nowy nabytek Billy Walkera ma być reprezentowany na festiwalu to czemu nie ma Master Classa? Przecież dobrze byłoby pokazać co mają najlepszego w magazynach a zakładam że coś tam pewnie mają :-)
Odpowiedz
#5
Niestety jest słabo, a biorąc pod uwagę ceny bardzo słabo...
Odpowiedz
#6
awaria_maniac napisał(a):Coś średnie te Master Class na tegorocznym W&F. Nie na nawet Springbanka? No i co z Glenallachie? Skoro nowy nabytek Billy Walkera ma być reprezentowany na festiwalu to czemu nie ma Master Classa? Przecież dobrze byłoby pokazać co mają najlepszego w magazynach a zakładam że coś tam pewnie mają :-)
No jeśli chodzi o mc, to faktycznie w tym roku słabiutko. Co do Glenallachie, to ma się ukazać kilka single casków - najstarszy z 1978. Ale cenowo są one raczej nieatrakcyjne, a dodatkowo pakowane w butelki 0,5l. Raczej wątpię, by ludzie zapłacili te 4-5 stów za możliwość spróbowania kota w worku.
Odpowiedz
#7
Springbank będzie dostępny piszę w zakładce "bilety dostępne w późniejszym terminie". Jest jeszcze masterclass niespodzianka. Wypada się domyślać co i jak Wink
Odpowiedz
#8
Neptune napisał(a):Co do Glenallachie, to ma się ukazać kilka single casków - najstarszy z 1978. Ale cenowo są one raczej nieatrakcyjne, a dodatkowo pakowane w butelki 0,5l. Raczej wątpię, by ludzie zapłacili te 4-5 stów za możliwość spróbowania kota w worku.
Odszczekuję pokornie Wink jednak będzie Glenallachie.
Odpowiedz
#9
BenRiach 2006 Marsala Hogshead
Wiek: 11 lat
Data destylacji: 06/04/2006
Data butelkowania: 10/2017
Typ beczki: MARSALA HOGSHEAD
Numer beczki: 4156
Liczba butelek: 253
Moc: 54,5%
cask strength/ natural colour/ non chill filtered
Kolor: bursztynowy
Aromat: toffi, kandyzowana skórka
pomarańczowa, świeżo opiekany chleb
Smak: świeży, owocowy, mix jabłek,
gruszek, winogron i owoców cytrusowych
Cena detaliczna brutto:
413,00 zł


BenRiach 2005 Sauternes Cask
Wiek: 12 lat
Data destylacji: 22/04/2005
Data butelkowania: 10/2017
Typ beczki: SAUTERNES CASK
Numer beczki: 1043
Liczba butelek: 300
Moc: 55,6%
cask strength/ natural colour/ non chill filtered
Kolor: złoty
Aromat: świeżo ubite masło, cukier
waniliowy, słodkie pszeniczne ciasto
chlebowe
Smak: kompot rabarbarowo-malinowy,
zielone jabłka
Cena detaliczna brutto:
439,00 zł


BenRiach 2005
Pedro Ximenez Puncheon
Wiek: 11 lat
Data destylacji: 21/12/2005
Data butelkowania: 10/2017
Typ beczki: PEDRO XIMENEZ PUNCHEON
Numer beczki: 6925
Liczba butelek: 623
Moc: 55,7%
cask strength/ natural colour/ non chill filtered
Kolor: ciemny mahoń
Aromat: słodka melasa, cukier Demerara,
dojrzałe truskawki, ciemna, gorzka
czekolada
Smak: ciemne kakao, piernik, goździki,
przyprawy i palone ziarna kawy
Cena detaliczna brutto:
415,00 zł

3 Benriachy zabutelkowaliśmy ale już nie pod Naszym sztandarem ale my wybieraliśmy i mamy całość.
Będą do spróbowania na festiwalu i potem jakaś cena,zapewne już nie 50 % ale coś niżej wyjdzie.
Odpowiedz
#10
Czekamy na pierwsze festiwalowe przecieki jkbc ;-)


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości