Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GlenDronach
cubus napisał(a):szaleństwo... z batchem 16
Green Welly robi losowanie
Abbey Whisky wrzucilo i po kilku minutach nie bylo. Podobno 8!!! butelek z całej alokacji na sklep zostaje w UK. reszta leci do USA.
Czekam na MOM, TWE i inne UK sklepy. Nie planuję kupować ale ciekawie się to obserwuje.

Ale 8 sztuk z tych 15-stu wydanych ?
Odpowiedz
to nie są potwierdzone informacje ale... podobno 8 butelek pojedynczych trafiło do klientów z UK. Resztę całego batcha kupili klienci z USA. Mają sposób by być pierwszymi Wink
Odpowiedz
"Sorry to say, but you have been unsuccessful in the Ballot
Thank you for entering our ballot, we had a huge amount of entrants for the amount of bottles we received, we only wish we could assist everyone."

Może ktoś z Was miał więcej szczęścia w losowaniu Batch 16 na Green Welly? Cubus...? Smile
Odpowiedz
ja odpuściłem batcha 16 całkowicie. Przynajmniej do tej pory Smile
Odpowiedz
To kto go będzie samplował? :mrgreen:
Odpowiedz
Qbik napisał(a):To kto go będzie samplował? :mrgreen:

no ja nie planuję Smile
Odpowiedz
Poszło to wszystko w złym kierunku niestety. Śledzę sytuację dopiero od Batch 14 i już wtedy było ciężko, teraz jest prawdziwy dramat. Pocieszające jest to, że prawdopodobnie będzie jeszcze gorzej. Z 2 strony nie widzę sensu pchania się na siłę w kupowanie B16, skoro da się jeszcze zdobyć butelki z choćby B14 i B15 w cenach zbliżonych do wyjściowych, a na pewno sporo niższych niż ceny obecnego B16...
Odpowiedz
Mi też się nie udało. Co do cen to trudno powiedzieć co z tego będzie - równie dobrze skończy się tak, że te ceny z B14 i B15 staną się cenami megaokazyjnymi i ich następcy będą za każdym razem przebijać kolejne sufity. Jakość tych butelek jest wysoka tak jak większość z konsumentów uważa. Tak więc może i cenowo były/są niedoszacowane ?
A rynek naprawdę wiele może. Widać co się stało jak ostatnio Macallan wydał swoje single caski. Ile warte tak naprawdę są blisko 30-letnie single caski Glendronacha ?
A z innej beczki: Ile by kosztowały gdyby się pojawiły 30-letnie single caski Glenfiddicha, Balvenie, Lagavullina czy Ardbega ? Myślę, że 310 GBP na jaki wyceniona butla najstarszego z B16 - każdy przyjąłby jako okazje z tych destylarni jakie wymieniłem.
Odpowiedz
wczoraj były na master of malt, ale akurat nie śledziłem...
Odpowiedz
ron napisał(a):wczoraj były na master of malt, ale akurat nie śledziłem...

obserwowałem. byłem akurat online gdy się pojawiły i widziałem jak dodają kolejne butelki przy odświeżaniu strony. Kilka minut i było po sprawie. Dłużej (kilkanaście minut- te najmłodsze stały). Szaleństwo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości