The Taste of Whisky

Pełna wersja: GlenDronach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Kupił juz może ktoś batch 3. Jak tak to jestem chętny na sampla :mrgreen:
no jeszcze nie, Smile, w planie mam jeszcze zaleglego bach 1 kupic a to juz 3 hehe, weekend w szkocji to może się uda dostać gdzieś Smile
jeszcze nie ale juz go widzialem w Uk w sprzedazy Big Grin
Zakupilem Big Grin

[Obrazek: pct9.jpg]
o proszę , fajny, do picia czy do szafki ? Może na koniec miesiąca sobie zapodam ale myślę jeszcze nad kolejnym Mortlachem.
Poczekamy zobaczymy.
Można wiedzieć ile Cię kosztował ?
morgan82 napisał(a):o proszę , fajny, do picia czy do szafki ? Może na koniec miesiąca sobie zapodam ale myślę jeszcze nad kolejnym Mortlachem.
Poczekamy zobaczymy.
Można wiedzieć ile Cię kosztował ?
49£ do szafki Big Grin
ja się jakoś nie mogę na niego zdecydować...im poźniejszy batch tym podobno gorszy Wink
arecki napisał(a):ja się jakoś nie mogę na niego zdecydować...im poźniejszy batch tym podobno gorszy Wink
Porownalem wszystkie , kazdy nastepny jest jasniejszy od poprzednika i to wyraznie.
szkoda że kolejne batche są gorsze i nie trzymają poziomu pierwszego Smile, ale z ocen wynika że batch 1 jest najlepszy i nikogo to nie zdziwi , ale podobno batch 3 jest lepszy od batch 2 Smile, mimo wszystko z pewnością go zakupię, może się uda jeszcze w tej promocji za 235 zł., a jak nie to zamówię z UK.
A czy chciałby ktoś kupić na spółkę Glendronacha 18? Za butelkę płacę 140 PLN, więc cena chyba niezła. Ewentuanie mogę odsprzedać też 200ml.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24