Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje techniczne
Teraz jest 'NEW TOPIC' Wink
Odpowiedz
Małe ogłoszenie.

Wkrótce będziemy realizować przeniesienie się na inny serwer oraz aktualizacje oprogramowania. Postaramy się to zrobić najbardziej bezboleśnie jak się uda, ale jeżeli wydarzy się coś nieoczekiwanego proszę o wyrozumiałość w chwilowej przerwie działania forum.

W związku z bardzo starym oprogramowaniem obecnej wersji, nie możemy podnieść jej do wersji, która korzystałaby z aktualnej stabilnej wersji PHP. Nie pozwala na to zainstalowany szablon, który bardzo dużo zmienił w strukturze phpBB. W związku z tym przeniesiemy się na silnik myBB, także zmieni się na początku szata graficzna. Przeniesione zostaną:
- Konta użytkowników
- Struktura forów, wątki i posty
- Avatary, pliki graficzne
- Wiadomości prywatne

Nie jestem w stanie określić dokładnej daty, ale chcemy to zrobić jak najszybciej. Z góry przepraszam za wszystkie niedogodności.

Pozdrawiam,
Rafał
Odpowiedz
Jak pewnie zauważyliście, przeniesione zostało już forum.
Jest na innym serwerze, ale też dostało świeżości z powodu zmiany silnika forum.

Jeżeli coś nie działa, czegoś brakuje lub macie jakieś pomysły co do zmian, serdecznie zapraszamy.
Przez krótką chwilę pewnie trzeba będzie się przyzwyczaić oraz ponaprawiać pewne rzeczy po przeniesieniu.
Odpowiedz
Thumbs Up 
Czyli będą linki z postów w nowym oknie odpalane? Big Grin Tongue Cool
Odpowiedz
Wygląda na to, że już tak jest Wink
Rafał kawał roboty! Ekstra, że wreszcie się udało, stare forum nie trzymało się już kupy i to był ostatni moment żeby wykonać taką operację Smile Swoją drogą to dobry moment żeby w czasach FB trochę rozruszać ten lokal Big Grin
Odpowiedz
Mi brakuje zakładki "nieprzeczytane posty"
Odpowiedz
(04-28-2020, 10:04 PM)Bartek napisał(a): Wygląda na to, że już tak jest Wink

No właśnie nie jest Big Grin
Odpowiedz
(04-28-2020, 10:55 PM)Tomek napisał(a): Mi brakuje zakładki "nieprzeczytane posty"


Mi też, zobaczę co da się zrobić.
Odpowiedz
Dodałem plugin. 

Dajcie znać czy u was działa poprawnie.

EDIT:
U mnie dla wcześniejszych nieczytanych nie działa, zobaczymy z czasem czy zbiera poprawnie info.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości