Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania i degustacje w Krakowie
#7
Powoli i mozolnie powstaje pewna inicjatywa w Krakowie, jednak na chwilę obecną ciężko powiedzieć cokolwiek konkretnego, ponieważ w niektórych kwestiach wygląda to jak rodzenie kamienia nerkowego, jednak dzięki właściwym ludziom na właściwym miejscu (mam nadzieję) będzie to szło Bogu na chwałę, a ludziom na pożytek, więc jeśli ktokolwiek chciałby dołączyć to proszę o info na priv, a prześlę stosowne zaproszenie do grupy na fb i wyjaśnię +/- dotychczasowe inicjatywy podjęte przez członków grupy. Docelowo (mam po raz drugi nadzieję) wykrystalizuje się pewna grupa osób ceniąca sobie cykliczne spotkania przy (oby jak najlepszej) whisky, w przyjaznym gronie. W ramach tzw. "open days" panuje zasada "you are all welcome", z jednej strony to plus, bo przecież każdy kiedyś zaczynał swoją przygodę z whisky, jednak chyba chodzi też o to, żeby nie doprowadzić do spotkań opartych o jakiś napad na market, więc (po raz trzeci mam nadzieję), że odpowiednia aktywność właściwych osób, w tym wszystkich, których poprzez ten anons matrymonialny zapraszam, spowoduje, że w KOŃCU w Krakowie będzie działo się COKOLWIEK sensownego poza kilkuosobowymi spotkaniami albo jakimiś śmiesznymi degustacjami dla koneserów w smokingach z cygarem w papie i blendem w łapie Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości