The Taste of Whisky

Pełna wersja: bestwhiskymarket.com
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Dlatego jachyba juz powoli z zakupu Ardbegow rezygnuje. Do kolekcji jak i ineestycji
Daniel nagroda dotarla cala.Jeszcze raz dzieki zafajny konkurs.
Panowie i Panie,

Dokładnie rok temu powiadomiłem Was o powstaniu naszego sklepu! Smile
Szybko przeleciało, dużo się działo, a plany ambitne ...
Wznoszę więc kielonek w górę!
Wasze zdrowie!
Super że się udało i idziecie do przodu. Życzymy kolejnych lat z nami i spełnienia planów.
Czekamy na ciekawe promocję i jak najbardziej atrakcyjne ceny ale to wiemy że pamiętacie o nas.
Pozostaje mi więc napić się razem z Wami Smile
Dołączam i ja. A w kieliszku dziś będzie...Hazelburn hehe. Życzę dalszych sukcesów i kolejnych owocnych lat na rynku. Nie spoczywajcie na laurach, to najważniejsze Wink
Gratulacje owocnego roku! I wszyscy tu zgromadzeni życzą na pewno dalszego rozwoju Wink Jakiś urodzinowy sampling, czy cuś? Big Grin
Dzięki Panowie,

Postaramy się Was zaskoczyć w przyszłym roku... będzie ciekawie Smile
GratulacjeSmile
Daniel czekamy na kolejne wypasione pozycje w Waszym sklepie Smile i oby biznes kręcił się jeszcze lepiej. My postaramy się przyłożyć do tego rękę.
Danielu, faktycznie szybko to minęło, ale to chyba ze względu na prace jakie wykonaliście. Naprawdę na rynku radzicie sobie super i oby tak dalej.
Tak jak Bartek pisze, postaramy się przykładać ręce do tego, żebyście mogli mieć jeszcze lepsze produkty i żeby IB widzieli, że rynek w Polsce ma zbyt Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20