The Taste of Whisky

Pełna wersja: bestwhiskymarket.com
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
menran napisał(a):
kalais84 napisał(a):a oto i źródło szacunku mego - http://www.buxrud.se/lost.htm
Gratulacje dla zwycięzców Smile
W twoim opracowaniu brakuje 204 lat.

Tak, wiem jednak: "Not included are the 100 distilleries or so, licensed and incorporated, but defunct before Barnard's documentation." oraz "This is my list concerning licensed distilleries on Islay that became obsolete before Barnards journey (1885-1887)" - czyli jakieś podstawy ku temu by sądzić, że ujęte są również te sprzed 1885 roku miałem Wink
Hazelburn napisał(a):...rozdajemy nagrody , a będą nimi 50ml sample:


- Glengoyne 1999/2013 Malts of Scotland 53,8%- sherry hogshead 13059
- Glenturreet 1980 33YO TWA " Old Times Diving" 42,8%- refill hogshead
- Linkwood 22yo 1990/2013 Duncan Taylor 48,7%- cask 8326

Zwycięzca wybiera pierwszy, drugi i trzeci kolejno...

Skoro menran wziął Glenturreet to ja wezmę: Linkwood 22yo 1990/2013 Duncan Taylor 48,7%- cask 8326
OK, czyli sample wybrane. Proszę o info na priv z adresami do wysyłki.

Pozdr

Daniel
Nagrody wysłane pocztą. Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom i dziękuję za udział w konkursie Smile

Myślę nad następnym...
Linkwood za II miejsce dotarł cały i zdrowy.
Dziękuję i pozdrawiam Tongue
Witajcie,

Gdyby ktoś chciał nowego Auriverdesa to od poniedziałku będziemy go mieli w cenie 580 zł - ilość ograniczona.
Prosze o info na priv jeśli ktoś chce zamówić.

Pozdrawiam
Czemu taka drozyzna w porównaniu do UK i DE
No cóż, ja po prostu do ceny zakupu doliczyłem parę złotych Smile jeśli chodzi o UK lub DE to być może na zachodzie będzie taniej, tylko że po pierwsze oni najpierw te butelki muszą mieć Smile, poźniej muszą dotrzymać słowa jeśli chodzi o ceny, które już dziś proponują nie mając butelek... a na koniec napiszą, że sold out. Zobaczymy jak będzie, czas pokaże ... ja niestety taniej nie dam rady Smile
Nic dodać nic ująć. U Daniela masz przynajmniej pewność , że tą butelkę dostaniesz i będzie wszystko cacy Smile .
Wszystko ma swoje dobre i złe strony.
Jeśli chodzi o ceny w Polsce to faktycznie są wyższe niż u źródła ale dobrym jest to, że whiskymaniaków jest mniej a tym samym szanse czy też gwarancje na otrzymanie butelki są większe.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20