Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lagavulin
#41
Ja nie widziałem by były na TWE. Zamawiałem z Loch Fyne whiskies i The Whisky Shop Wink
Odpowiedz
#42
Widzę, że na loch fyne whiskies koszt transportu do PL jest taki sam dla 1 i 6 butelek (22GBP). Może jakieś wspólne zamówienie?
Odpowiedz
#43
fishmac napisał(a):Widzę, że na loch fyne whiskies koszt transportu do PL jest taki sam dla 1 i 6 butelek (22GBP). Może jakieś wspólne zamówienie?

jestem za Smile
Odpowiedz
#44
fishmac napisał(a):Widzę, że na loch fyne whiskies koszt transportu do PL jest taki sam dla 1 i 6 butelek (22GBP). Może jakieś wspólne zamówienie?
Chętnie wezmę butelkę :roll:
Odpowiedz
#45
Również jestem zainteresowany zamówieniem jednej butelki
Odpowiedz
#46
jeśli dostanę taka ilość jaką zamówiłem to myślę, że jedną/dwie sztuki mogę mieć wolne Wink
Odpowiedz
#47
cubus napisał(a):jeśli dostanę taka ilość jaką zamówiłem to myślę, że jedną/dwie sztuki mogę mieć wolne Wink

To ja się zapisuję Wink
Odpowiedz
#48
drugi w kolejce :!:
Odpowiedz
#49
Gdyby zamówienie grupowe doszło do skutku - chętnie podłącze się pod jedną sztukę. :-)
Odpowiedz
#50
stalowka i tomaj - jesteście u mnie w kolejce ale tak jak wspominałem nie ma 100% gwarancji. Będziemy w kontakcie. Zobaczymy ile tego dostanę.
do pozostałych... Panowie... zamiast "podłączac" się pod zamówienie zorganizujcie się i zrealizujcie zamówienie. Mi się moje zamówienie sporej ilości już "rozeszło" i nie jestem w stanie finansowo chwycić kolejnych butelek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości