Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomocy jakie whisky na prezent ???
#21
hmm na każdej innej stronie pisze co innego odnośnie smaku Ardbega 10 jak to jest właściwie z tym smakiem
Odpowiedz
#22
Nie czytamy Ci w głowie, więc miło by było, gdybyś napisał co to piszą na "każdej innej stronie".
Odpowiedz
#23
na takich stronach jak smocza jama , domwhisky itp stronki wszedzie pisza cos innego o smaku Big Grin
Odpowiedz
#24
mlodyzsubaru napisał(a):na takich stronach jak smocza jama , domwhisky itp stronki wszedzie pisza cos innego o smaku Big Grin

Smak, to subiektywny odbiór, więc każdy może czuć co innego, w związku z tym informacje o smaku mogą się różnić. Częścią wspólną na pewno będzie tu torf i dym.
Odpowiedz
#25
Niektóre sklepy z alkoholem mają w swojej ofercie vouchery/bony podarunkowe, to również dobra forma prezentu. Chyba, że ktoś bardzo chce kupić butelkę, ale tak jak Malthead wspomniał, ciężko jest kupić coś dobrego do 200 zł w kategorii whisky single malt.

*swoją drogą za 200zł to nawet nie zalejesz Subaru do pełna...
Odpowiedz
#26
Ale gazem już nabijesz za 200 stówki Bartku :mrgreen:
Odpowiedz
#27
Słyszałem, że boksery na gazie latają lepiej niż na Pb Wink
Odpowiedz
#28
Też tak słyszałem.. i podobno lepiej warczą Wink
Odpowiedz
#29
ee powiem tak jak mi powiedział prawie profesjonalny kierowca rajdowy SUBARU Big Grin którego pytałem się czy wstawiać gaz odpowiedział mi : nie rób z subaru narkomana Smile może i pali dużo ale za to ma kopa i non stop 4 łapy Smile
Odpowiedz
#30
To nie forum motoryzacyjne.. ale tak w skrócie podsumowując subaru jeździ równie dobrze na benzynie jak i na gazie Wink .. dla standardowego kierowcy ta różnica nie jest aż tak bardzo odczuwalna i uciążliwa.

Kierowcy rajdowi to trochę inna bajka oczywiście, oni nawet na zwykłej benzynie z oktanami ze stacji paliw nie jeżdzą, a część swojego paliwa na zawodach wypluwają rurą wydechową, bo silnik tego nie jest w stanie przerobić.

..ale może jestem w błędzie Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości