Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2-3 kwietnia Poznań Whisky Show
#61
Tak sobie jeszcze pomyślałem w temacie osób sprzedających whisky, że nie można chyba oczekiwać od nich obiektywności.
Przecież to sprzedawca. Oczekujecie, że ten Pan sprzedający tego swojego Ledaiga czy co tam miał powie:
"A mam tutaj taką whisky. Jest ogólnie tylko średnia lub nawet taka sobie, ale niech Pan kupi bo warto wg mnie..."
To tak jakby oczekiwać od artysty, który zamiast mówić , że nagrał świetną płytę to powie:
"To moja nowa płyta. Są tu dwa hity, reszta jest przeciętna, a te trzy ostatnie numery to wcisnąłem, żeby płyta nie była za krótka..."
Odpowiedz
#62
Tomek napisał(a):
menran napisał(a):Jak to festiwal . 80% to podstawki jak wszędzie, liczenie na to ze za 50zl dadzą się nachłeptać whisky 90/100 jest śmieszne.
A takie oczekiwania odbiera się w tym wątku co bardzo mnie dziwi .

Przecież jest dokładnie odwrotnie. Chętnie dałbym +50dych żeby napić się na tym festiwalu czegoś lepszego, a nie tylko podstawek w cenie biletu, wśród nawalonych kolesi.
Wpadnij do mnie Wink zapewniam mila atmosfere .
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#63
ron napisał(a):Tak sobie jeszcze pomyślałem w temacie osób sprzedających whisky, że nie można chyba oczekiwać od nich obiektywności.
Przecież to sprzedawca. Oczekujecie, że ten Pan sprzedający tego swojego Ledaiga czy co tam miał powie:
"A mam tutaj taką whisky. Jest ogólnie tylko średnia lub nawet taka sobie, ale niech Pan kupi bo warto wg mnie..."
To tak jakby oczekiwać od artysty, który zamiast mówić , że nagrał świetną płytę to powie:
"To moja nowa płyta. Są tu dwa hity, reszta jest przeciętna, a te trzy ostatnie numery to wcisnąłem, żeby płyta nie była za krótka..."


Hmmm... no może nie wszyscy sprzedawcy... Wink
Odpowiedz
#64
Jak czytałem dziś ten fragment na który zwróciłeś uwagę, od razu pomyślałem o tobie Danielu Wink
Odpowiedz
#65
Hazelburn napisał(a):
ron napisał(a):Tak sobie jeszcze pomyślałem w temacie osób sprzedających whisky, że nie można chyba oczekiwać od nich obiektywności.
Przecież to sprzedawca. Oczekujecie, że ten Pan sprzedający tego swojego Ledaiga czy co tam miał powie:
"A mam tutaj taką whisky. Jest ogólnie tylko średnia lub nawet taka sobie, ale niech Pan kupi bo warto wg mnie..."
To tak jakby oczekiwać od artysty, który zamiast mówić , że nagrał świetną płytę to powie:
"To moja nowa płyta. Są tu dwa hity, reszta jest przeciętna, a te trzy ostatnie numery to wcisnąłem, żeby płyta nie była za krótka..."


Hmmm... no może nie wszyscy sprzedawcy... Wink

No, nie bierz tego do siebie, ale ogólnie tak jest i jeśli ma się tego świadomość to można przejść nad tym do porządku dziennego.
Oczywiście jak się ma duży asortyment to można sobie pozwolić na doradztwo w stylu: to nie, tamto niezbyt, ale to tak...
Ale jak się ma jeden czy dwa produkty to już ciężko przedłożyć obiektywizm nad własny interes...
Odpowiedz
#66
Przy 4 tej stronie się zmęczyłem Wink ale o co chodzi. Postaram się jutro doczytać ale jutro będzie pewnie jeszcze kolejnych kilka stron :lol:
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#67
menran napisał(a):
Tomek napisał(a):
menran napisał(a):Jak to festiwal . 80% to podstawki jak wszędzie, liczenie na to ze za 50zl dadzą się nachłeptać whisky 90/100 jest śmieszne.
A takie oczekiwania odbiera się w tym wątku co bardzo mnie dziwi .

Przecież jest dokładnie odwrotnie. Chętnie dałbym +50dych żeby napić się na tym festiwalu czegoś lepszego, a nie tylko podstawek w cenie biletu, wśród nawalonych kolesi.
Wpadnij do mnie Wink zapewniam mila atmosfere .

Z muzyką i świecami? WinkWink
Odpowiedz
#68
Tomek napisał(a):
menran napisał(a):
Tomek napisał(a):Jak to festiwal . 80% to podstawki jak wszędzie, liczenie na to ze za 50zl dadzą się nachłeptać whisky 90/100 jest śmieszne.
A takie oczekiwania odbiera się w tym wątku co bardzo mnie dziwi .


Przecież jest dokładnie odwrotnie. Chętnie dałbym +50dych żeby napić się na tym festiwalu czegoś lepszego, a nie tylko podstawek w cenie biletu, wśród nawalonych kolesi.
Wpadnij do mnie Wink zapewniam mila atmosfere .

Z muzyką i świecami? WinkWink

idźcie na priv pączusie :lol:
Odpowiedz
#69
Whiskowy klilmat Tomku u Grzeska masz zapewniony, wszystko na styl destylarni w domu... np.
- zamiast deski klozetowej zamykasz kibel Cask Endem
- Piekarnik na torf
- zamiast kwiatow jeczmien
to tylko kilka przykladow

A herbate mozesz zagrzac w czajniku w ksztalcie Stilla

No i jak menran otworzy szuflade z samplami to na miesiac dla wszystkich z forum wystarczy
Odpowiedz
#70
Sendilkelm napisał(a):No i jak menran otworzy szuflade z samplami to na miesiac dla wszystkich z forum wystarczy

Kto leci?
http://www.esky.pl/bilety-lotnicze/Wiel ... AvE-8P8HAQ
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości