Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2-3 kwietnia Poznań Whisky Show
#1
na coś takiego trafiłem

https://www.facebook.com/events/517769588389791/

http://www.poznanwhiskyshow.com/

SAVE THE DATE !
2-3 kwietnia
POZNAŃ WHISKY SHOW

POZNAŃ WHISKY SHOW to ogólnopolski festiwal whisky w mieście biznesu. Wyjątkowe wydarzenie stworzone dla miłośników i koneserów whisky.

Poznań, stolica Wielkopolski, jedno z najdynamiczniej się rozwijających i najbardziej znaczących gospodarczo miast Polski. Silna, stabilna gospodarka oparta na przedsiębiorczości i położenie na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych Europy to znaki rozpoznawcze Poznania. Biznes stawia na Poznań.

Hala Widowiskowo-Sportowa Arena to eventowy symbol Poznania. Położona w samym centrum stolicy Wielkopolski, w pięknej scenerii parkowej, bliskim sąsiedztwie pływalni letniej, kortów tenisowych i torów łuczniczych stanowi charakterystyczny obraz znany wszystkim poznaniakom. Jej architektura zwieńczona pofalowanym złocistym dachem, kształtem przypominający czaszę parasola, na dobre wpisała się już w pejzaż miasta. Arena to miejsce spotkań poznaniaków i gości na imprezach estradowych, sportowych, imprezach dla dzieci, festynach rekreacyjnych i imprezach integracyjnych.

ORGANIZATORZY:

STILNOVISTI
Najstarsza firma w Europie Środkowo-Wschodniej zajmująca się inwestycjami alternatywnymi. Specjalizuje się na inwestowaniu w whisky oraz w sztukę obsługując klientów prywatnych i instytucjonalnych, tak w Polsce, jak i za granicą.
WHISKY QUARTERLY
Luksusowy kwartalnik dla miłośników i koneserów whisky.
WHISKY MAGAZYN
Pierwszy w Polsce magazyn poświęcony tematyce whisky.
Odpowiedz
#2
Właśnie organizatorzy mnie martwią Wink
Odpowiedz
#3
Spodziewam się raczej festiwalu na poziomie Jastrzębiej, czyli podstawki z dużych koncernów i już. Kolejna impreza zwiększająca świadomość przeciętnego kowalskiego, który nadal nie poznał sm. Dobrze, że są osoby które nadal chcą i mają budżety żeby organizować tego typu eventy w naszym kraju.
Odpowiedz
#4
2 kwietnia jest w Wawie lepsza impreza Tongue
Odpowiedz
#5
Bartek napisał(a):Dobrze, że są osoby które nadal chcą i mają budżety żeby organizować tego typu eventy w naszym kraju.

Szczerze mówiąc to nie rozumiem tego zdania. Patrząc na ogranizatorów, nie robią tego festiwalu dla "dobra wspólnego", czy propagowaniu kultury picia whisky, tylko żeby nabić sobie kieszenie na nieświadomych klientach (żeby przypomnieć słynnego 8-mio letniego Ledaiga za 200 funtów).
Odpowiedz
#6
dokladnie. chodzi tu wylacznie o $ i dmuchanie balona.
cyt: "Magazyn WHISKY tworzą ludzie, których pasją jest właśnie „płynne złoto”"
wystarszy poczytac Magazyn Whisky, zeby poczuc ten klimat "plynnego zlota" ale nie jako wartosci duchowej, a wylacznie materialnej.
pierwsze 4 numery marketingowego belkotu do pobrania tu: http://www.whiskymagazyn.pl/numer-online

oczywiscie mozna chwalic firme, ktora rozdaje w Biedronce do sprobowania na wykalaczkach serek topiony za szerzenie kultury francuskiej haute cuisine.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#7
Hmm niby nie mam daleko :roll:
Tylko czy jest sens :?:
Odpowiedz
#8
Właśnie przez taką merytorykę wielu osób związanych z tematem whisky w tym kraju bardzo się cieszę, że ktoś robi coś, a nie tylko skrobie w internetach jak to inni robią wszystko dla kasy. Jastrzębia jest potrzebna, Wawa jest potrzebna teraz czas na Poznań. Nie jest to impreza na którą się wybiorę, ale szczerze cieszy mnie że dojdzie do skutku.
Jeżeli jest taka kasa do zrobienia na festiwalach whisky, magazynach albo na inwestycjach w beczki to proponuję każdemu krzykaczowi organizację jednego z powyższych i upublicznienia zysku. Na całe szczęście żyjemy w wolnym kraju, każdy może się sprawdzić. Od dłuższego czasu czekam na festiwal zorganizowany na wzór Limburga przez samozwańczych znawców tematu, najlepszych w tej materii z angielskiego "Best" i nie mogę się doczekać. Niech zrobią to dla kasy, zapewne masy nieświadomych ludzi przyjdą skosztować PE, Brory, Magdalen, Karuizaw i w dodatku skoszą ogromne pieniądze, o których nikt z nasz nigdy nawet nie marzył. 2 kwietnia jest spotkanie forumowe więc z oczywistych względów każdy uczestnik forum powinien tego dnia wybrać Warszawę Smile
Odpowiedz
#9
A ja jestem za. Im więcej takich imprez tym większa będzie konkurencja i jakość będzie szła tylko w górę.
Ja np. kupuje ten magazyn i pomimo to, że mam wiele uwag co do zawartości to głód takiego czasopisma po polsku jest u mnie tak wielk, że cieszę się choćby z możliwości pooglądania zdjęć. Jestem może starej daty, ale internet mi nie wystarcza i lubię sobie "pomacać" czasopismo.
I tutaj zgodzę się z Bartkiem - skoro można na tym zbić kasę to dlaczego nikt się tym nie zajmie...
Odpowiedz
#10
alez ja nie mam nic przeciwko zarabianiu pieniedzy, natomiast nie wierze, ze ktos bezinteresownie organizuje impreze "zwiększająca świadomość przeciętnego kowalskiego, który nadal nie poznał sm".
IMO: jak kowalski pije sobie zywca i mu on smakuje, to niech sobie go pije. marketingowe nadmuchiwanie balona przy ograniczeniach jakim jest czas i ilosc beczek na rynku powoduje tylko spadek jakosci produkcji i wzrost cen, co dla nas konsumentow jest szkodliwe.
niedlugo w podstawkach beda tylko NAS-y starzone karmelem, a SC beda mialy zaporowe ceny i niestety wynika to wlasnie z wzrostu swiadomosci/popularnosci/popytu.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości