Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] aguerorafal sampling: "coś" od IB + podstawki(?)
#21
6,7,8,13 po 50 poproszę
Odpowiedz
#22
Sample będę przygotowywał w piątek wieczorem, więc jeśli ktoś chciałby zrezygnować lub coś zamówić to prosiłbym do tego czasu dać znać. Wysyłać będę na początku przyszłego tygodnia. Buteleczkę nr.5, pomimo iż niewielu chętnych się znalazło, również otwieram. Tym którzy zamawiają u mnie sample pierwszy raz nr. konta wyślę na priv. Tak się składa że w czwartek będę w Warszawie, więc jeżeli ktoś chciałby odebrać sample osobiście (widzę że kilku forumowiczów jest ze stolicy) proszę dać znać to przygotuję sample prędzej.
Odpowiedz
#23
Dzisiaj poszły pierwsze paczuszki z samplami tym którzy już zapłacili. Czekam na wpłaty i wysyłam dalej Smile
Odpowiedz
#24
paczka dotarła, wszystko ok ;-)
Odpowiedz
#25
Paczka odebrana, dzięki Wink
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.whiffofwhisky.pl">www.whiffofwhisky.pl</a><!-- w -->
Odpowiedz
#26
Przesyłka dotarła. Zapakowana pierwsza klasa. Dzięki!
Odpowiedz
#27
aguerorafal napisał(a):Dzisiaj poszły pierwsze paczuszki z samplami tym którzy już zapłacili. Czekam na wpłaty i wysyłam dalej Smile
Do mnie jeszcze nic nie doszło. Miejmy nadzieje że dzisiaj dojdzie coby na weekend było co degustowaćWink
Odpowiedz
#28
LUTE napisał(a):
aguerorafal napisał(a):Dzisiaj poszły pierwsze paczuszki z samplami tym którzy już zapłacili. Czekam na wpłaty i wysyłam dalej Smile
Do mnie jeszcze nic nie doszło. Miejmy nadzieje że dzisiaj dojdzie coby na weekend było co degustowaćWink

Doszło. Wszystko super. Właśnie degustuje.
Odpowiedz
#29
Zapomniałem napisać, że do mnie też dotarło... osobiście Big Grin
Odpowiedz
#30
Prawie wszystkie paczki z samplami wysłałem w tamtym tygodniu, ale nie wszyscy dali znać czy dotarło. Mógłbym prosić o info czy wszystko ok z samplami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości