Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sampling przedświąteczny
#21
Panowie, w ramach porządków i odpowiedzi na pytania na PW:

- wszyscy są dopisani, stany uaktualnione, o ile nie znajdą się chętni na kolejną butelkę Laga, to na ten moment jest komplet i niestety LUTE z 50 ml jest na liście rezerwowej
- wykreśliłem z listy to, co raczej nie miało szans się zamknąć - Cambus i Caol Ila
- wciąż dostępna jest resztka Kavalana i Glenrothes oraz 2 sampelki

Dane do przelewu bardzo niedługo wyślę wszystkim na priv, proszę o samodzielne podliczenie pamiętając o kosztach butelki i wysyłki. W przyszłym tygodniu paczki wyjdą ode mnie, więc przed Świętami każdy powinien mieć swoje zamówienie. Kolejnych samplingów na razie nie planuję.
Odpowiedz
#22
Skoro kolejny Lag może nie dojść do skutku to zamiast niego poproszę 50ml 6. Glenrothes
Odpowiedz
#23
Super, dopisane.
Odpowiedz
#24
to wezme tego Glenturret-a i dopisz mi jeszcze 50ml Kavalana (w sumie bedzie 100).
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#25
Dzisiaj wieczorem podsumuję sampling. Jeśli nie zgłosi się już nikt po Glenrothesa, to butelkę muszę zawiesić i podejść do tematu ponownie w kolejnym terminie.
Odpowiedz
#26
Jeśli jak piszesz nie planujesz na razie następnych samplingów a ja już przelałem kasę m.in. za Caol Ile która wypadła to wlej 50 Glenrothesa.
Odpowiedz
#27
Właśnie wysłałem do wszystkich info o płatności i zapytanie o adres, jeżeli ktoś nie dostał przez moje przeoczenie, proszę o podanie adresu na PW. Sample mam zamiar wysłać, jak tylko dostanę adresy. Dzisiaj doszły buteleczki, więc jedziemy z tematem. Przepraszam za obsuwę.
Odpowiedz
#28
daj tylko znać, czy sampling Glenrothes'a doszedł do skutku?
Odpowiedz
#29
Glenrothesa samplujemy Smile
Odpowiedz
#30
Właśnie przesyłka dotarła. Przelew robiłem w weekend więc też powinien dzisiaj dojść.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości