Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2
#51
Co racja to racja ;-) szukamy dalej.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#52
Jeszcze szczegolow nie ma. Pracujemy nad tym. Do konca stycznia postaramy sie wyklarowac miejscowke i orientacyjne koszty wynajecia sali
Odpowiedz
#53
Lista uczestników już jest zamknięta? Smile Smile
Odpowiedz
#54
A powiedzcie Panowie jak to jest z tym wkładem $ od każdego. Czy te 300 PLN należy rozumieć jako "do 300 pln", "ca. 300 pln" czy "min. 300 pln"? Konkretniej czy np. 200 zł / os. jest do przyjęcia, jeżeli dana butelka ma średnią ocen 90+ ?
Odpowiedz
#55
Bartek napisał(a):Lista uczestników już jest zamknięta? Smile Smile

Mam nadzieję, że jeszcze niezapisani się zapiszą a niezdecydowani się zdecydują Smile

Bartek ten lokal co rok temu też wchodzi w grę? Tam było O.K. Sporo tanich hotelików dookoła i w sumie miejsce już większości nam znane.
Odpowiedz
#56
300 to chyba górna granica :-)
Odpowiedz
#57
Przemek, wlasnie ten lokal juz nie wchodzi w gre Sad

Jelsi chodzi o kwote 300, to jest to orientacyjna kwota, jaka chcielibysmy, aby kazdy uczestnik poniosl na wklad whisky w cale spotkanie forumowe. Wiec mozna powiedziec, ze jest to ca. 300. Myslalem, ze to oczywiste Smile Jesli byloby do 300, a cos fajnego kosztuje 301, to mamy nie kupic? Zalozona kwota, jest na leb, wiec jesli cos kosztuje 575 zl i jest fajne, to dwie osoby i jazda. Jesli kosztuje 320 zl, to raczej jedna osoba. Jesli 800, to trzy. CHyba nikt nie bedzie plakal, ze ja wydalem 20 zl wiecej niz inni.
Odpowiedz
#58
To ja też nieśmiało zgłaszam swój udział. Jeszcze nie wiem czy uda mi się wynegocjować kolejny wyjazd do Wawy z drugą połową (6 miesiąc i małe dziecko mogą być problemem), ale się postaram. Jakby co to mam już nawet pomysł na flaszkę (jeśli to +18 obowiązuje).
Odpowiedz
#59
Obowiazuje
Odpowiedz
#60
Czyli wysłać wam do akceptacji, a potem szukać kogoś do spółki?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości