Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2
#31
Rafał to niech te 30 się zjawi i bezie O.K Wink
Butelka na 3 osoby to już coś naprawdę ciekawego można znaleźć. I wtedy zamiast 20 butelek jak ostatnio mamy 10 butelek możliwie interesujących (jak wiemy różnie bywa). Dodatkowo zamiast polewać na szybko bo czas goni, każdy mógłby powiedzieć kilka słów swojego zdania na temat degustowanej whisky.
Jeśli zapisze się 20 osób, wtedy jedna butelka na dwie osoby Wink
Jakby nie było wszystko zależy od ilości zainteresowanych.

Przez ostatnie kilka miesięcy brakowało mi czasu na wszystko, przez to musiałem odpuścić festiwal, ale na spotkaniu forumowym nie wyobrażam sobie nie być Wink Big Grin
Odpowiedz
#32
10 butelek to taki max, mi sie wydaje,tym bardziej, ze tak naprawde jesli bedzie wiecej osob, to adekwatnie wiecej czasu na rozlanie, na zebranie notek i pogadanie.

Poczekamy, zobaczymy... troche czasu jest.
Odpowiedz
#33
Snoop nam Ciebie też brakuje na co dzień, więc tym bardziej nie wyobrażamy sobie spotkania bez Ciebie Smile
Również jestem zdania żeby poświęcić więcej czasu na rozmowy o butelkach.
Odpowiedz
#34
Bartek napisał(a):Snoop nam Ciebie też brakuje na co dzień, więc tym bardziej nie wyobrażamy sobie spotkania bez Ciebie Smile

Kłopoty w pracy, ciągnięcie dwóch etatów, późne powroty do domu, ale powolutku wracam do świata "żywych" Wink
Odpowiedz
#35
Termin dość odległy ale wstępnie wygląda na to, że nie mam w tym czasie żadnych innych planów wiec jeżeli pozwolicie to chętnie bym się przyłączył do tego spotkania. Być może jeszcze uda mi się namówić 2 znajomych.
Odpowiedz
#36
Tongue A może na początek się przedstaw czy coś ? Napisz coś o sobie , co pijesz i takie tam.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#37
fishmac napisał(a):Być może jeszcze uda mi się namówić 2 znajomych.

tylko pod warunkiem że są użytkownikami tego forum :roll: Wink
Odpowiedz
#38
Wpadnę! Szanowna Dyrekcjo, proszę o stosowne zmiany w pierwszym poście Wink
Odpowiedz
#39
Zostały już tylko 4 miesiące Smile Czasu niby dużo, ale jeżeli chcemy łączyć budżety i postawić na stole w kwietniu ciekawe okazy to powoli musimy się organizować.
Odpowiedz
#40
Jak ja mogłem przegapić ten temat? Również proszę o wstępne dopisanie.

Jeśli mamy lać po 20ml, to w teorii limit osób to aż 35. Wówczas proponuję się składać różnie, po 2, 3, czy nawet 4 osoby, co zapewni 10-12 flaszek, co na jeden wieczór jest moim zdaniem ilością optymalną. Bo na pierwszym spotkaniu tempo było nieco za szybkie. Wink
No i pytanie, czy jest to spotkanie tematyczne, czy dowolne.

Ja bym na ten przykład chętnie spróbował tego: http://singlemalt.pl/talisker-25-years- ... 58-1-0-7-l
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości