Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2
#21
Bartek napisał(a):
morgan82 napisał(a):
Bartek napisał(a):Kamil nam też miło Cię powitać na forum Smile Smile

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: wejście smoka :lol: :lol:

Długo się bronił przed rejestracją Wink a na spotkaniu jeszcze nas pozytywnie zaskoczy Big Grin


Big Grin Big Grin
Co tu się dzieje bo znowu nic nie rozumiem ??
Odpowiedz
#22
malthead napisał(a):Big Grin Big Grin
Co tu się dzieje bo znowu nic nie rozumiem ??

Jakby to powiedzieć kolega korzystał z forum bez korzystania z niego, ale w końcu Bartek wywalczył u niego rejestrację Wink
Odpowiedz
#23
Pawel napisał(a):
malthead napisał(a):Big Grin Big Grin
Co tu się dzieje bo znowu nic nie rozumiem ??

Jakby to powiedzieć kolega korzystał z forum bez korzystania z niego, ale w końcu Bartek wywalczył u niego rejestrację Wink

To taki człowiek widmo... Zawsze jak siedziałem na forum czułem coś jakby wzrok na plecach... :mrgreen:
Odpowiedz
#24
malthead napisał(a):Zawsze jak siedziałem na forum czułem coś jakby wzrok na plecach... :mrgreen:

Też to czułeś? Big Grin

Wstępnie wchodzę w to, proszę o dopisanie mojej skromnej osoby do listy Wink
Odpowiedz
#25
snoop napisał(a):
malthead napisał(a):Zawsze jak siedziałem na forum czułem coś jakby wzrok na plecach... :mrgreen:

Też to czułeś? Big Grin

Wstępnie wchodzę w to, proszę o dopisanie mojej skromnej osoby do listy Wink


Ktoś pisał, że to po jakimś piwie taki strach napadał ... :mrgreen:
Odpowiedz
#26
A co do tematu spotkania to może:

- przegląd jednej destylarni, lub
- przegląd jednego bottlera, np. TWA Wink
Odpowiedz
#27
snoop napisał(a):A co do tematu spotkania to może:

- przegląd jednej destylarni, lub
- przegląd jednego bottlera, np. TWA Wink

Z jedną destylarnią to może będzie trochę mało .
Ale przegląd kilku destylarni od jednego bottlera to bardzo fajny pomysł.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#28
Za mną chodzą sherrówy Big Grin Jestem za tym żeby łączyć się nawet w grupy po 3-4 osoby co będzie ostatecznie odzwierciedlone w jakości butelek Smile
Dla nieobecnych w kwietniu b.r. i niezdecydowanych mała zachęta http://lubiewhisky.pl/2015/04/i-spotkan ... hisky.html.
Odpowiedz
#29
Bartek napisał(a):Za mną chodzą sherrówy Big Grin Jestem za tym żeby łączyć się nawet w grupy po 3-4 osoby co będzie ostatecznie odzwierciedlone w jakości butelek Smile

Bartek to zależy od ilości uczestników. Jeśli byłoby nas tak jak ostatnio, czyli około 20 osób, to dałoby to tylko 5-6 butelek, czyli spotkanie na 2-3 godziny. Opcja, o której piszesz byłaby bardzo dobra przy większej ilości uczestników. No ale mam nadzieję, że będzie nas przynajmniej 2 x więcej niż w kwietniu b.r co podniesie poziom jakości degustowanej whisky Wink
Odpowiedz
#30
Przemek, nie moze byc nas dwa razy wiecej, bo trzeba byloby kupowac litroweg butelki, zeby kazdy sprobowal.

Ewentualnie przy wiekszej ilosci uczestnikow umowic sie, ze nie lejemy po 20ml, a mniej, ale moim zdaniem 20ml to takie optimum.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości