Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Tobermory 1972 Red Label
#31
K@mil napisał(a):Coś wiadomo co z tym Toberem?


Idzie jak krew z nosa, więc nic pewnie z tego nie wyjdzie. A szkoda.
Odpowiedz
#32
malthead napisał(a):
K@mil napisał(a):Coś wiadomo co z tym Toberem?


Idzie jak krew z nosa, więc nic pewnie z tego nie wyjdzie. A szkoda.

Szkoda to była, że nie wyszło z aukcji just-whisky. Byłaby tańsza na samplu o jakieś 30 zł. Skoro wtedy się ludzie nie zpaisali, to teraz na droższą pójdzie? Jeśli tak, to będzie dziwne Smile Bo można było mieć taniej i to wliczając koszt wysyłki do Polski i wysoki kurs funta Smile
Odpowiedz
#33
malthead napisał(a):
K@mil napisał(a):Coś wiadomo co z tym Toberem?


Idzie jak krew z nosa, więc nic pewnie z tego nie wyjdzie. A szkoda.

To nie tyle u nas stanęło co raczej na BOW-ie koledzy stracili apetyt
Odpowiedz
#34
Butelka jest dostepna caly czas. Jak bedzie komplet to butelka bedzie otwarta. W porownaniu z zakonczeniem aukcji wychodzi okolo 13zl drozej za 50ml. Do ceny za ktora poszla nalezy jeszcze doliczyc prowizje i przesylke.
Odpowiedz
#35
A ile zostało do zamknięcia?
Odpowiedz
#36
krystian326 napisał(a):A ile zostało do zamknięcia?

Zostalo 300ml do zamkniecia ktos jeszcze chetny?
Odpowiedz
#37
Po kilku postach widze ze butelka wymaga jednak reklamy. Rocznik 1972 w Tobermory, szczegolnie wypusty z beczek po sherry, powoli ocieraja sie o miano kultowych. Wsrod wielu edycji od IB na szczegolna uwage zasluguja "trzy siostry" butelkowane OB jako 32YO. Edycja zielona byla jakis czas temu na forum samplowana i jakos nie pamietam zeby ktos sie skarzyl ze kiepska. Czarna edycja na xmass 2013 zajela 5te miejsce (przy konkurencji Springbanka '69, PE'82 i blairfindy 68) ze srednia 9,17. Edycja czerwona ktora staramy sie rozsamplowac wygralo xmass 2010 ze srednia ocen 9,4 (dostal piec 10tek na dwunastu oceniajacych. Ja osobiscie green ocenilem na 9 pkt. a black na 8. Jesli ktos probowal samplowanego przez Bartoszka Glenfarclasa'80, to jest to podobny klimat - owocowo-prochowo-morski.
Odpowiedz
#38
przekonałes mnie Wink
dopisz mi jeszcze 25
Panowie zamknijmy tą butlę!
Odpowiedz
#39
Tomku zmień mi na 2x25ml Wink jeśli masz takie małe buteleczki, a jak nie to wlej do jednej a ja sobie rozleję.
Odpowiedz
#40
No Tomku, dobra rekomendacja Wink Zamknijmy tego Toberka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości