Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Tobermory 1972 Red Label
#1
Pojawiła się na aukcji http://www.just-whisky.co.uk/july-2015/ ... 13064.html. Czy znajdą się chętni na wspólny zakup i rozsamplowanie? Do jakiej kwoty proponujecie bidować (pmiętając o opłatach za wygranie i przesyłkę)?
Wolne 100ml
50 ml Tomek
50 ml JacekBee
100ml Bartoszek
100ml Malthead
50 ml Cubus
50 ml Piokiler
50 ml Wncvirus
50ml Paweł Wójcik
100ml P4blo
Odpowiedz
#2
Wstępnie chciałbym 100ml, tylko trzeba ustalić Tomku wspólnie do jakiej kwoty za sampla działamy?
Odpowiedz
#3
Ja też bym chętnie wziął 2 x 50 ml. Cena takiego sampla to maks 150 zł czyli za butlę (brutto) wychodziło by 2100,- zł. Jeżeli będzie drożej, to pewnie nie wezmę 100 ml tylko mniej.

Mam nadzieję, że się uda.
Odpowiedz
#4
łyknąłbym sampelka 50ml w kwocie do mniej więcej 150zł. Kurs funta może jednak nam pokrzyżowac plany. Trzymam kciuki
Odpowiedz
#5
Tez wstepnie sie pisze na 50 ml w zaleznosci ile bedzie kosztowal
Odpowiedz
#6
50 ml bym chciał ale zobaczymy ile będzie kosztować butlaSmile
Odpowiedz
#7
tak, jak napisalem w watku na BOW poprosze 50ml w cenie do 200zl.
bardzo podoba mi sie idea wspolnego uczestnictwa w aukcjach i potem sampling. wszyscy uczestnicy powinni jednak deklarowac oprocz wielkosci sampla maksymalna cene, jaka moga potem zaplacic.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#8
Wychodzi na to, że cena musiałby być na poziomie około 280 funtów (teraz 180 funtów). Nie mamy jeszcze zamkniętej butelki. Pozatym dowiedziałem się, że butelka niedługo pojawi się na jednym ze spotkań.
Odpowiedz
#9
Tomek napisał(a):Wychodzi na to, że cena musiałby być na poziomie około 280 funtów (teraz 180 funtów). Nie mamy jeszcze zamkniętej butelki. Pozatym dowiedziałem się, że butelka niedługo pojawi się na jednym ze spotkań.

O którym spotkaniu mowa?
Odpowiedz
#10
Na jakiejś BOWoskiej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości