Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wysyłaniem wiadomości prv
#1
Cześć

Szanowni administratorzy!

Mam problem z wysyłaniem wiadomości do malthead. Ciągle widzę wiadomość w statusie do wysłania od praktycznie rana. Czy ktoś z administracji mógłby zerknać na jakieś logi forumowe etc i powiedzieć z czego mogą się robić te timeouty w wysyłaniu wiadomość? Dodam ze jak wysyłam wiadomość np do Cubusa to dochodzą bez problemu.
Odpowiedz
#2
Wydaje mi się, że wszytko jest w porządku. Wiadomości działają tak, że status do wysłania oznacza, że malthead nie przeczytał jeszcze tej wiadomości. Jak malthead ją przeczyta to wiadomość zmieni status na wysłana.
Odpowiedz
#3
sebastian_ka napisał(a):Wydaje mi się, że wszytko jest w porządku. Wiadomości działają tak, że status do wysłania oznacza, że malthead nie przeczytał jeszcze tej wiadomości. Jak malthead ją przeczyta to wiadomość zmieni status na wysłana.

Dokładnie tak jest. Trochę nie jest to logiczne, ale tak działa silnik/skórka, z której korzystamy.
Odpowiedz
#4
Czyli mogę rozumieć że dopóki Markus nie przeczyta jej wówczas ja mam ja w statusie u siebie do wysłania?
Odpowiedz
#5
wncvirus napisał(a):Czyli mogę rozumieć że dopóki Markus nie przeczyta jej wówczas ja mam ja w statusie u siebie do wysłania?

Tak to wygląda.
Odpowiedz
#6
aha no to zaskoczony jestem nie wiedziałem że tak to działaSmile. Myślałem że skoro do wysłania to czeka na wysyłkęSmile.
Odpowiedz
#7
Sendilkelm napisał(a):
sebastian_ka napisał(a):Wydaje mi się, że wszytko jest w porządku. Wiadomości działają tak, że status do wysłania oznacza, że malthead nie przeczytał jeszcze tej wiadomości. Jak malthead ją przeczyta to wiadomość zmieni status na wysłana.

Dokładnie tak jest. Trochę nie jest to logiczne, ale tak działa silnik/skórka, z której korzystamy.


Mimo wszystko coś musiało być chyba na rzeczy, bo dotychczas kolega takiego wrażenia nie odnosił a również i ja nie zmieniłem mojego zachowania co do odbierania wiadomości - czytam je na bierząco. Wczorajsze próby przesłania wiadomości dotyczą czasu, w którym byłem online i korespondowałem z innymi użytkownikami. O próbach wysłania do mnie wiadomości dowiedziałem się od kolegi wncvirus droga telefoniczną.
Odpowiedz
#8
Błęów w panelu żadnych nie widać.
A np. nie była pełna skrzynka? Wiadomość wtedy się wysyła, ale oczekuje w "eterze" zanim się nie zwolni miejsce.
Odpowiedz
#9
Ja na pewno nie mam zapełnionej skrzynki.
Odpowiedz
#10
Sendilkelm napisał(a):Błęów w panelu żadnych nie widać.
A np. nie była pełna skrzynka? Wiadomość wtedy się wysyła, ale oczekuje w "eterze" zanim się nie zwolni miejsce.

Zapełnione na 13%, dopiero co w weekend czyściłem. Ja podejrzewam, że to jakieś spowolnienie przesyłu spowodowane byćmoże jakimiś robotami konserwacyjnymi albo drobną usterką operatora internetowego. Wczoraj wieczorem miałem na skrzynce 4 powiedomienia o 4 wiadomościach od wncvirus'a, które ten usunął zanim zostały one dostarczone.

Z drugiej strony, jeżeli ktoś kto sie zwie wncVIRUS wysyła wiadomości do kogoś kto się zwie maltHEAD, to nie ma się co dziwić, że NSA czyta to na bierząco Smile Trzeba zapytać Snowden'a - on będzie wiedział co się działo Big Grin

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości