Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Johnnie Walker Collection Pack - wypić czy zostawić?
#1
Cześć,

Mam pytanie. Mogę kupić taki zestaw https://www.smaczajama.pl/sklep/pl/p/Wh ... -0,2l/4586 za bardzo dobrą cenę. Pytanie wypić czy zostawić. Z jednej strony chętnie bym spróbował ale z drugiej od czegoś trzeba zacząć zbieractwo Smile

No i podstawowe pytanie. Czy warto kupić.

Co myślicie?


pozdrawiam
arti
Odpowiedz
#2
Po pierwsze - zależy jaka to jest ta bardzo dobra cena.

Jeśli myślisz o inwestycji, to zapomnij - te JW są produkowane w milionach litrów rocznie i ich wartość inwestycyjna jest żadna. Co najwyżej możesz spróbować kupić za 200zł i sprzedać za 300, ale wątpliwe, że znajdziesz nabywcę.

Także ja bym wypił.
Odpowiedz
#3
No właśnie za niewiele więcej niż 200 mogę kupić. Z drugiej strony w sklepach czy u nas czy za granica są od 450 do 500 zł. A w sumie chętnie bym spróbował tego niebieskiego Smile
Odpowiedz
#4
No cena sensowna ale lepiej przeznaczyć to na sample lub zakup butelki - za 250 kupisz sensownego SM.
A sampli za 250zł byłaby cała torba Smile
Odpowiedz
#5
Ja mam ten zestawik + dokupionego extra 200 ml Spice Road z serii Explorers Club , ale traktuje to jako ładny gadżecik w witrynce i tyle.
Inwestycyjnie na pewno nie a czy do picia ? Złotym byłem rozczarowany - wyższych nie piłem. Tak jak pisał Cubus do picia kupiłbym coś innego.
Tak więc jak to kupić to jedynie pod kątem wizualnych widoczków - buteleczki 200 ml wyglądają fajnie...
Odpowiedz
#6
I rodzi się pytanie czy jest w tym sens :roll: Jednak wolałbym patrzeć na 200 złotych, niż na buteleczki 200 ml trunku wątpliwej jakości Wink
Odpowiedz
#7
Z drugiej strony za 200 zł może warto kupić taki zestaw, wypić, posmakować i raz a dobrze dać sobie spokój z JW Wink
Odpowiedz
#8
Cytat:Z drugiej strony za 200 zł może warto kupić taki zestaw, wypić, posmakować i raz a dobrze dać sobie spokój z JW Wink

święte słowa :mrgreen:
Odpowiedz
#9
To chyba zrobię jak powiedział droho. kupie i najwyżej wypiję. W sumie to wszystkich oprócz blue próbowałem i w zasadzie dla niego chcę ten zestaw kupić. Bo jak szukałem blue to 0,2 samo kosztuje prawie 200 zł więc wychodzi jakbym miał resztę for free.
Odpowiedz
#10
Hej! Ja akurat proponowałbym zostawić, bo jak nadmienił ron jest to " ładny gadżecik w witrynce" a 0,2 maja swój urok.
Single Malt Whisky
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości