The Taste of Whisky

Pełna wersja: Johnnie Walker Collection Pack - wypić czy zostawić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć,

Mam pytanie. Mogę kupić taki zestaw https://www.smaczajama.pl/sklep/pl/p/Wh ... -0,2l/4586 za bardzo dobrą cenę. Pytanie wypić czy zostawić. Z jednej strony chętnie bym spróbował ale z drugiej od czegoś trzeba zacząć zbieractwo Smile

No i podstawowe pytanie. Czy warto kupić.

Co myślicie?


pozdrawiam
arti
Po pierwsze - zależy jaka to jest ta bardzo dobra cena.

Jeśli myślisz o inwestycji, to zapomnij - te JW są produkowane w milionach litrów rocznie i ich wartość inwestycyjna jest żadna. Co najwyżej możesz spróbować kupić za 200zł i sprzedać za 300, ale wątpliwe, że znajdziesz nabywcę.

Także ja bym wypił.
No właśnie za niewiele więcej niż 200 mogę kupić. Z drugiej strony w sklepach czy u nas czy za granica są od 450 do 500 zł. A w sumie chętnie bym spróbował tego niebieskiego Smile
No cena sensowna ale lepiej przeznaczyć to na sample lub zakup butelki - za 250 kupisz sensownego SM.
A sampli za 250zł byłaby cała torba Smile
Ja mam ten zestawik + dokupionego extra 200 ml Spice Road z serii Explorers Club , ale traktuje to jako ładny gadżecik w witrynce i tyle.
Inwestycyjnie na pewno nie a czy do picia ? Złotym byłem rozczarowany - wyższych nie piłem. Tak jak pisał Cubus do picia kupiłbym coś innego.
Tak więc jak to kupić to jedynie pod kątem wizualnych widoczków - buteleczki 200 ml wyglądają fajnie...
I rodzi się pytanie czy jest w tym sens :roll: Jednak wolałbym patrzeć na 200 złotych, niż na buteleczki 200 ml trunku wątpliwej jakości Wink
Z drugiej strony za 200 zł może warto kupić taki zestaw, wypić, posmakować i raz a dobrze dać sobie spokój z JW Wink
Cytat:Z drugiej strony za 200 zł może warto kupić taki zestaw, wypić, posmakować i raz a dobrze dać sobie spokój z JW Wink

święte słowa :mrgreen:
To chyba zrobię jak powiedział droho. kupie i najwyżej wypiję. W sumie to wszystkich oprócz blue próbowałem i w zasadzie dla niego chcę ten zestaw kupić. Bo jak szukałem blue to 0,2 samo kosztuje prawie 200 zł więc wychodzi jakbym miał resztę for free.
Hej! Ja akurat proponowałbym zostawić, bo jak nadmienił ron jest to " ładny gadżecik w witrynce" a 0,2 maja swój urok.
Stron: 1 2