Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaproszenie na spotkanie whisky & cygara
#1
Simon says Whisky & Puff Photography zapraszają na :

I SPOTKANIE WHISKY & CIGARS TYCHY 2015
które odbędzie się 19 czerwca 2015 roku o godz.19.00 w Hotelu „Stara Poczta”
w Tychach przy ulicy Kościuszki 24.

Podczas spotkania będą mieli państwo okazję degustować wykwintne szkockie whisky z regionu Speyside i południowej części półwyspu Kintyre oraz rewelacyjne cygara.
Zaprezentujemy w jaki sposób i w jakim szkle powinno się profesjonalnie degustować whisky.

W trakcie spotkania będzie można także zakupić w atrakcyjnych cenach cygara bezpośrednio od importera.
Hotel „Stara Poczta” oferuje znakomite potrawy oraz napoje i wysokiej klasy alkohole
do nabycia podczas tego znakomitego wieczoru.

W sprawie zaproszeń proszę o kontakt na adres : imonsayswhisky@gmail.com">simonsayswhisky@gmail.com lub priv.

Dodam od siebie.Cena za wejściówkę to 60 zł.
Odpowiedz
#2
Ok teraz trochę powagi . Jakie whisky "wybitne" będą z regionu Speyside ????
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#3
Wiesz co tak sie sklada ze temat założyłem na prośbę organizatora tak ze sam nie wiem.Na ta chwile nie mam więcej info niż to co wkleiłem;(
Odpowiedz
#4
Ja naprawdę rzadko się czepiam ale czasami mnie telepie :evil: Ja rozmumię że ktoś coś chce ogłosić ale dla wiadomości dla kolegi co to organizuje !!!
Podawanie takich informacji ( czyli braku informacji ) na forum że tak powiem fanatyków whisky jest dla mnie brakiem szacunku . Jak ktoś ma coś do zaoferowania dla nas to niech chociaż wysili się trochę z podaniem konkretów. Ale to moje takie osobiste zdanie na temat takich ogłoszeń.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#5
Jakby na to nie patrzeć masz rację morganku Wink
Odpowiedz
#6
Podstawą jest podanie jakie butle zagoszczą na takowym spotkaniu.
Odpowiedz
#7
Czyli jak bedziemy robic forumowe to nie chcecie niespodzianek??? Sad szkoda
Odpowiedz
#8
Szanowni przedmówcy absolutnie z Wami się zgadzam. Natomiast z tego co wiem to nie ma być strikte degustacji tylko zwykłe spotkanie towarzyskie bardziej na którym będą cygara + "specjały" w postaci jakiejś 10 czy 15 Glendronach, Pewno jakiś Ardberg 10, Glenfarclas 12 może 15 zatem raczej zagadnienia podstawowe.
Odpowiedz
#9
morgan82 napisał(a):Ja naprawdę rzadko się czepiam ale czasami mnie telepie :evil: Ja rozmumię że ktoś coś chce ogłosić ale dla wiadomości dla kolegi co to organizuje !!!
Podawanie takich informacji ( czyli braku informacji ) na forum że tak powiem fanatyków whisky jest dla mnie brakiem szacunku . Jak ktoś ma coś do zaoferowania dla nas to niech chociaż wysili się trochę z podaniem konkretów. Ale to moje takie osobiste zdanie na temat takich ogłoszeń.


Morgan, nie denerwuj się tak Wink To źle wpływa na cerę i później będziesz kasę musiał na spa wywalać, zamiast na malty Big Grin
Odpowiedz
#10
Tak naprawdę to widać co można oczekiwać po cenie ( 60 PLN). To po prostu spotkanie z cyklu "Wprowadzenie doś wiata whisky single malt"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości