The Taste of Whisky

Pełna wersja: Zaproszenie na spotkanie whisky & cygara
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Simon says Whisky & Puff Photography zapraszają na :

I SPOTKANIE WHISKY & CIGARS TYCHY 2015
które odbędzie się 19 czerwca 2015 roku o godz.19.00 w Hotelu „Stara Poczta”
w Tychach przy ulicy Kościuszki 24.

Podczas spotkania będą mieli państwo okazję degustować wykwintne szkockie whisky z regionu Speyside i południowej części półwyspu Kintyre oraz rewelacyjne cygara.
Zaprezentujemy w jaki sposób i w jakim szkle powinno się profesjonalnie degustować whisky.

W trakcie spotkania będzie można także zakupić w atrakcyjnych cenach cygara bezpośrednio od importera.
Hotel „Stara Poczta” oferuje znakomite potrawy oraz napoje i wysokiej klasy alkohole
do nabycia podczas tego znakomitego wieczoru.

W sprawie zaproszeń proszę o kontakt na adres : imonsayswhisky@gmail.com">simonsayswhisky@gmail.com lub priv.

Dodam od siebie.Cena za wejściówkę to 60 zł.
Ok teraz trochę powagi . Jakie whisky "wybitne" będą z regionu Speyside ????
Wiesz co tak sie sklada ze temat założyłem na prośbę organizatora tak ze sam nie wiem.Na ta chwile nie mam więcej info niż to co wkleiłem;(
Ja naprawdę rzadko się czepiam ale czasami mnie telepie :evil: Ja rozmumię że ktoś coś chce ogłosić ale dla wiadomości dla kolegi co to organizuje !!!
Podawanie takich informacji ( czyli braku informacji ) na forum że tak powiem fanatyków whisky jest dla mnie brakiem szacunku . Jak ktoś ma coś do zaoferowania dla nas to niech chociaż wysili się trochę z podaniem konkretów. Ale to moje takie osobiste zdanie na temat takich ogłoszeń.
Jakby na to nie patrzeć masz rację morganku Wink
Podstawą jest podanie jakie butle zagoszczą na takowym spotkaniu.
Czyli jak bedziemy robic forumowe to nie chcecie niespodzianek??? Sad szkoda
Szanowni przedmówcy absolutnie z Wami się zgadzam. Natomiast z tego co wiem to nie ma być strikte degustacji tylko zwykłe spotkanie towarzyskie bardziej na którym będą cygara + "specjały" w postaci jakiejś 10 czy 15 Glendronach, Pewno jakiś Ardberg 10, Glenfarclas 12 może 15 zatem raczej zagadnienia podstawowe.
morgan82 napisał(a):Ja naprawdę rzadko się czepiam ale czasami mnie telepie :evil: Ja rozmumię że ktoś coś chce ogłosić ale dla wiadomości dla kolegi co to organizuje !!!
Podawanie takich informacji ( czyli braku informacji ) na forum że tak powiem fanatyków whisky jest dla mnie brakiem szacunku . Jak ktoś ma coś do zaoferowania dla nas to niech chociaż wysili się trochę z podaniem konkretów. Ale to moje takie osobiste zdanie na temat takich ogłoszeń.


Morgan, nie denerwuj się tak Wink To źle wpływa na cerę i później będziesz kasę musiał na spa wywalać, zamiast na malty Big Grin
Tak naprawdę to widać co można oczekiwać po cenie ( 60 PLN). To po prostu spotkanie z cyklu "Wprowadzenie doś wiata whisky single malt"
Stron: 1 2