Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak tam Wasze finanse ? :))
#51
Teraz nasze finase to już Twoje finanse :lol:
Odpowiedz
#52
wszyscy jadą na kredycie :lol:
Odpowiedz
#53
snoop napisał(a):Teraz nasze finase to już Twoje finanse :lol:

taki był plan :lol:
Odpowiedz
#54
Zero skrupułów, zero litości...mówił Ci kiedyś ktoś, że będziesz bogaty? Big Grin (cyganek nie wliczamy) :lol:
Odpowiedz
#55
hahaha pierwsze słyszę Smile poza tym nie sądzę bo jak ostatnio liczyłem to dokładam do samplingów odrobinę więc raczej będę biedny Tongue
Odpowiedz
#56
cubus napisał(a):hahaha pierwsze słyszę Smile poza tym nie sądzę bo jak ostatnio liczyłem to dokładam do samplingów odrobinę więc raczej będę biedny Tongue

Będziesz biedny ale za to bogaty na duchu i w doświadczenia. Big Grin

Sherry PX jest cudowne.
Odpowiedz
#57
nie mam czasu na czytanie tego watku, ale z tego, co zostalo po 50 ml poprosze (sherry PX rowniez).

a bardziej powaznie: malo sie znam na rynku whisky, tym bardziej krajowym, wiec ciekaw jestem czemu nikt w kraju nie otworzyl jeszcze sklepu internetowego z samplami? jakies problemy prawne?
pewnie to nie wielki business, ale "po zapachu" wydaje mi sie, ze mozna z tego zyc.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#58
malthead napisał(a):
cubus napisał(a):hahaha pierwsze słyszę Smile poza tym nie sądzę bo jak ostatnio liczyłem to dokładam do samplingów odrobinę więc raczej będę biedny Tongue

Będziesz biedny ale za to bogaty na duchu i w doświadczenia. Big Grin

Sherry PX jest cudowne.

tak jak mówisz. Musze sobie całą butelkę kupić.
Czas rozlać Ardbega Perpetuum... a potem policze ile buteleczek potrzebuję na nowy sampling bo kolejny karton z 200 buteleczkami się skończył :lol:

PawelWojcik... masz po 50 z całego zestawu http://forum.smakwhisky.com/viewtopic.php?f=14&t=848
Odpowiedz
#59
Tak Paweł. Jest to prawnie nie do odejścia.
Odpowiedz
#60
czyli w kraju nie mozna np. otworzyc baru, ktory prowadzi sprzedaz wysylkowa "drinkow"???
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości