The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jak tam Wasze finanse ? :))
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Pensje na kontach? oszczędności w skarpecie? kredyty pobrane? :lol:
Ni ma tragedii ale szału tyż ni ma! A co za sampling proponować będzieszSmile?
wncvirus napisał(a):Ni ma tragedii ale szału tyż ni ma! A co za sampling proponować będzieszSmile?

haha a kto tu o samplingu mówił? Pytam czy macie kasę bo ja nie mam :lol:
Jo myśloł że ty już rychutjesz nowy sampling!Smile. A jak rubych drobnioków ni mosz to moga Ci szynkonć ino godej wielaSmile
No teraz to jestem pewien ,że w innym dziale wyskoczy królik z kapelusza Big Grin
wncvirus napisał(a):Jo myśloł że ty już rychutjesz nowy sampling!Smile. A jak rubych drobnioków ni mosz to moga Ci szynkonć ino godej wielaSmile


Ciebie sie trocha połonacyło. Cubus to nie nosz karlus ino synek ze tych stron co to nece ciepiom na woda. Big Grin

Ps: Forum jest dla wszystkich więc proszę tutaj bez gwary Big Grin Wink
cubus napisał(a):Pensje na kontach? oszczędności w skarpecie? kredyty pobrane? :lol:

Smile
O ósmej rano ja z drugą (silniejszą) kawą w ręku (bo pierwsza silniejsza już dawno przestała działać), bombardowany milionem pytań ciekawskiej małej istoty, wykonuję czynności poranno-ojcowskie marząc o ciszy i ... silniejszej kawie stawiającej na nogi i otym, żeby znów kiedyś dotrzeć do biura o normalnej porze. Big Grin

O ósmej rano nie myślę o finansach Big Grin Big Grin (-Dobiło by mnie to! :mrgreen: )
:lol: :lol:
ja z kawą w dłoni już rozbudzony mailami i telefonami od klientów, którzy chcą wszystko na wczoraj planuje relaksacyjny wieczór. I tak się zastanawiam czy nie wyciągnąć wieczorową porą od Was parę groszy Smile
konio23 napisał(a):No teraz to jestem pewien ,że w innym dziale wyskoczy królik z kapelusza Big Grin

Królik a może króliki ? Big Grin
cubus napisał(a)::lol: :lol:
ja z kawą w dłoni już rozbudzony mailami i telefonami od klientów, którzy chcą wszystko na wczoraj planuje relaksacyjny wieczór. I tak się zastanawiam czy nie wyciągnąć wieczorową porą od Was parę groszy Smile


Wszyscy od razu wyczuli, że takie pytanie nie zostaje postawione bezinteresownie Big Grin

Dawaj co tam masz, bo mnie wieczorem przy kompie nie będzie. Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7