Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak tam Wasze finanse ? :))
#41
Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#42
Ty tu nie zmieniaj tematu. Wtopa już jest, bo kolega menran słuszną kwestię poruszył. Dawaj no ten nr 6 - coś tam przysmyczył z tego Londynu, że w walizce juz miejsca więcej nie było? Big Grin

Ja sie piszę na tą świętą Magdalenkę Wink

50
Odpowiedz
#43
:lol: :lol:
chciałbym móc samplować takie rzeczy jak św. Magdalena Big Grin

a Ty sie malthead nie wychylaj. Wlałeś mi do buteleczki sos sojowy i podpisałeś, że to sherry Pedro Ximenez. Nie będzie sampli Tongue

PS dobieram się do sherry i jestem pod wrażeniem koloru PX :o
Odpowiedz
#44
otwieraj ten sampling bo sie nie moge na robocie skupić :mrgreen:
Odpowiedz
#45
tomaj676869 napisał(a):otwieraj ten sampling bo sie nie moge na robocie skupić :mrgreen:

niebawem Smile teraz otwieram sherry Big Grin
Odpowiedz
#46
cubus jestes jak Freddy Krueger - niedługo ludzie przez Ciebie będą bali usnąć :lol:
Odpowiedz
#47
i bardzo dobrze. Od dawna mówię, że praca i sen nie sprzyjają degustowaniu whisky Smile Z czegoś więc trzeba zrezygnować Big Grin
Odpowiedz
#48
A nie mowiles jeszcze Michal o tym Mcallanie 1967 ? Co wytargales na sample i na fotce z nim jestes ?
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#49
menran napisał(a):A nie mowiles jeszcze Michal o tym Mcallanie 1967 ? Co wytargales na sample i na fotce z nim jestes ?

no i się wydało. Sprzedałem mieszkanie by go kupić a to fake którego w ciągu dnia rozsamplowaliście - dzięki Wam odzyskam mieszkanie :lol:
Odpowiedz
#50
tak więc podsumowując dzisiejszy dzień: Wasze finanse mają się całkiem nieźle! :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości