Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World Whisky Day 2015 - premiera mojego bloga/notatkowni
#11
Gratuluję pomysłu i wykonania. Stronka zawiera kilka ciekawych funkcjonalności, które bardzo mi się podobają: wyszukiwanie whisky po regionie klikając na mapkę, tej samej ocenie. Nawigacja po stronie odbywa się bardzo intuicyjne. No i Twoje zdjęcia, które stanowią istną wisienkę na torcie.
Mimo iż kolorystyka strony nie wpada w moje gusta to na pewno będę z ciekawością zaglądał Smile
Kawał dobrej roboty. Tak trzymaj!
Odpowiedz
#12
Wygląda rewelacyjnie, efekt wizualny wysoko zawiesił poprzeczkę. Gratuluję!
Odpowiedz
#13
Gratulacje Michal!!!
Jak otworzylem linka to bylo Confusedhock: i :o jak to super Ci wyszlo,naprawde kawal solidnej i dobrze wykonanej pracy,fajnie ze znalazles swoj ,,port" w sieci Wink
Wedlug mnie po krotkim przejzeniu Twojego bloga nic dodac nic ujac Wink A zdjecia rewelacyjne Smile a zakladka do bloga juz jest w ulubinych Wink
Odpowiedz
#14
Fenomenalnie wyglądająca strona. Klasa. Jest nawet recenzja Haig Cluba. Teraz po prostu nie moge nie dodać do dziennie odwiedzanych zakładek Big Grin Powodzenia!
Odpowiedz
#15
Piękna robota :!: Będę oglądał na bieżąco ;-)
Odpowiedz
#16
Dzięki za miłe słowa! Cieszę się, że projekt przypadł Wam do gustu.

Przy współpracy z klientami którzy narzucają mi swoje pomysły (zrób mi pan to na czerwono i logo większe na pół strony) wspaniale było nikogo się nie słuchać i zrobić coś co będzie mi się w 100% podobać. Jak widzicie jest nacisk na zdjęcia bo pisać to ja nie potrafię więc strona będzie bardziej do oglądania niż do czytania ale oczywiście wszystkich zapraszam do zaglądania po jedno i drugie Smile
Odpowiedz
#17
Świetna robota, swietna, strona, świetne zdjęcia, świetne notki ... i można by tak bez końca. Gratulacje wykonania, oczywiście codzienne przy porannej kawe, lektura obowiązkowa.

PS
Jeszcze nie masz linka w stopce? Tongue
Odpowiedz
#18
Nie będę oryginalny i napiszę, że naprawdę świetna robota Wink
Odpowiedz
#19
O kurde ale fajny portal. Bardzo się cieszę że jest kolejna strona co można poczytać a tym bardziej poogladać piękne zdjęcia whisky.
Wieczore przy kieliszku whisky zapoznam się dokładniej.
Gratulacje.
I teraz koniecznie muszę domówić jedna przypinkę z Twoim logiem Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#20
Super, dodane do ulubionychSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości