The Taste of Whisky

Pełna wersja: World Whisky Day 2015 - premiera mojego bloga/notatkowni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Dzisiejszy dzień jest idealny by opublikować online swój serwis online dot whisky Smile

http://www.pijewhisky.pl/ ZAPRASZAM!

Kilka miesięcy pracy, sporo debugowania i zmian koncepcji - i nareszcie serwis w pełni dla mnie.

Od dawna szukałem swojego miejsca w sieci. Tworząc strony www dla klientów ciągle marzyłem o miejscu dla siebie - udało się i stworzyłem coś dla siebie!

Jest sporo do zrobienia jeszcze ale już możecie zaglądać. uwagi i komentarze mile widziane!
Ale ładne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Super, też mi się od dawna marzy taka stronka :roll:
surykatka napisał(a):Super, też mi się od dawna marzy taka stronka :roll:

zapraszam Smile
No Michał moje gratulacje.
menran napisał(a):No Michał moje gratulacje.

Dzięki!
co nieco zostało do zrobienia ale jestem na dobrej drodze! Smile nareszcie mój kąt online!
Super rzecz. Zawsze chciałem mieć swoją bazę notek, bardziej zaawansowaną niż wb. Może też kiedyś założę bloga. Smile
Neptune napisał(a):Super rzecz. Zawsze chciałem mieć swoją bazę notek, bardziej zaawansowaną niż wb. Może też kiedyś założę bloga. Smile

Z chęcią pomoge jak coś bo to moja bajka Smile
Znalazłem ją parę dni temu i od razu dodałem do zakładek, świetna stronka, gratulacje Michał.
Tomek B napisał(a):Znalazłem ją parę dni temu i od razu dodałem do zakładek, świetna stronka, gratulacje Michał.

google niestety zindeskowalo strone wcześniej bo zapomniałm o blokadzie Smile Tak więc byłeś poza menranem i milady chyba pierwszy Smile
Stron: 1 2 3