Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky My Wife
konio23 napisał(a):Pasi nr 1 ale pierwszy jest PawełWójcik a dla mnie jeżeli coś zostanie Big Grin
Znajdą się 3 sample po 20 ml.

Paweł - daj znać na priv jak z Tobą.
Konio - trzymam dla Ciebie.
Anonim - wstępnie zarezerwowany.

Pozdrawiam
Odpowiedz
:mrgreen:
Odpowiedz
Adamie jeśli dobrze kojarzę to temu Ardbegowi dałem 98/100 Wink .. jest po prostu genialny.

Ale pocieszam się tym.. iż prędzej czy pózniej między innnymi w twoim towarzystwie otworzymy tego Ardbega.. mam nadzieję iż zabawa będzie równie przednia:
https://www.whiskybase.com/whisky/7342/ardbeg-1967-sv
Odpowiedz
Czekam i czekam i doczekać się nie mogę.Kasę wydam w Debrznie i potem będę kombinować gdzie tu żonę zastawić w miarę korzystnie co by na tego Ardbega starczyło :twisted:
Odpowiedz
Cytat:Czekam i czekam i doczekać się nie mogę.Kasę wydam w Debrznie :twisted:

.. bo jakoś dogodnego dla wszystkich terminu tej libacji alkoholowej nie ma kto ustalić :mrgreen:



Cytat:i potem będę kombinować gdzie tu żonę zastawić w miarę korzystnie co by na tego Ardbega starczyło

Swojej kochanej żonki nie zastawiaj, to cenny skarb.. ostatnio jak dobrze pamiętasz jedna z rozmów z wami przyczyniła się do rewolucji w moim życiu, bez przyjaciół sam bym tak odważnej decyzji nie podjął.. a już dziś wiem że było naprawdę warto.. wreszcie odżyłem.. i moja rodzina powoli też Wink
Odpowiedz
Nawet nie wiesz jak się cieszę. A co do skarbu no właśnie liczę na korzystne warunki bo jak by nie patrzył to cenna jest Wink :oops: :twisted:
Odpowiedz
Oj, Panowie oj... takie USTAWKI tu upubliczniacie ... Łobuzy!
Odpowiedz
Cytat:bo jak by nie patrzył to cenna jest Wink :oops: :twisted:

.. chyba nawet nie wiesz jak cenna


Cytat:Oj, Panowie oj... takie USTAWKI tu upubliczniacie ... Łobuzy!

.. to tylko niewielki fragment ustawki upubliczniony
Odpowiedz
hmm. hmmm. hmmm. tego Ardbega mogę wymienić Wink
niekonicznie na żonę.
Nie macie tego drugiego w zapasie?
Odpowiedz
Cytat:hmm. hmmm. hmmm. tego Ardbega mogę wymienić Wink
niekonicznie na żonę.
Nie macie tego drugiego w zapasie?

.. poczekaj Danielu jak rozwinie się sytuacja, z tymi malkontentami ciężko cokolwiek uzgodnić :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości