Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky My Wife
#1
Cześć, za zgodą admina zakładam temat o stronie www.whiskymywife.pl którą prowadzimy razem z Grzesiem. Będę tu wrzucał linki do nowości na naszej stronie - nie wszyscy regularnie sprawdzają. Za każdym razem będę wdzięczny za komentarze, opinie, krytykę czy pochwały Wink

Można też się odnosić do całego naszego portalu.

Na początek, zupełnie świeży tekst o Limburgu: http://whiskymywife.pl/festiwal-whisky- ... -przygody/

Co myślicie?

Pozdrawiam Daniel
Odpowiedz
#2
Bardzo fajny opis. Przynajmniej wiem jak to jest na takich imprezach. A info o aktualizacjach będzie przydatne z pewnością...
Odpowiedz
#3
Bardzo fajna relacja Panowie... Smile
Odpowiedz
#4
Ja zawsze chetnie czytam te Wasze relacje ;-)
Odpowiedz
#5
Relacja ciekawa. Często mam tak, że czytając i oglądają zdjęcia z Waszych relacji żałuję że mnie tam nie było Smile
Odpowiedz
#6
sebastian_ka napisał(a):Relacja ciekawa. Często mam tak, że czytając i oglądają zdjęcia z Waszych relacji żałuję że mnie tam nie było Smile

Tak to ma chyba każdy jeśli go tam nie ma Smile Haha.
Odpowiedz
#7
sebastian_ka napisał(a):Relacja ciekawa. Często mam tak, że czytając i oglądają zdjęcia z Waszych relacji żałuję że mnie tam nie było Smile
Mogę jedynie dodać, że zamieszczam 95% zdjęć. Te pozostałe 5% chyba jeszcze bardziej zachęcają do wspólnych wycieczek. Wink

Sendilkelm napisał(a):Tak to ma chyba każdy jeśli go tam nie ma Smile Haha.
A znam kogoś, kto rok temu mówił, że za rok na pewno pojedzie Wink.
Spoko, za rok też jest Limburg. Dokładnie za 345 dni, 18 godzin i 54 minuty Wink
Data już jest. 23-24.04.
Odpowiedz
#8
No to super że jest już relacja ale czasu brak na czytanie. Wieczorkiem ogarnę temat Smile a i datę muszę sobie zapisać bo chciałbym się tam pojawić za rok .
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#9
Daniel artykul super,milo sie go czytalo i wskazowki napewno sie przydadza Wink w przyszlosci.Czekam na nastepne realacje Smile
Odpowiedz
#10
Daniel napisał(a):
sebastian_ka napisał(a):Relacja ciekawa. Często mam tak, że czytając i oglądają zdjęcia z Waszych relacji żałuję że mnie tam nie było Smile
Mogę jedynie dodać, że zamieszczam 95% zdjęć. Te pozostałe 5% chyba jeszcze bardziej zachęcają do wspólnych wycieczek. Wink

Sendilkelm napisał(a):Tak to ma chyba każdy jeśli go tam nie ma Smile Haha.
A znam kogoś, kto rok temu mówił, że za rok na pewno pojedzie Wink.
Spoko, za rok też jest Limburg. Dokładnie za 345 dni, 18 godzin i 54 minuty Wink
Data już jest. 23-24.04.

To już rok minął? No nie, no to za rok to na pewno Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości