Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Ardbeg Perpetuum Committee Distillery Edition
#41
Perpetuum na stronie destylarni out of stock. Czy wczoraj do sklepu internetowego puścili tylko tę wersję ?
Odpowiedz
#42
SingleMaltMinisMan napisał(a):Perpetuum na stronie destylarni out of stock. Czy wczoraj do sklepu internetowego puścili tylko tę wersję ?
Była tylko ta wersja. Co ciekawe jak patrzyłem trzy godziny temu na ich sklep to nie było Perpetuum wcale na stronie. Teraz pojawił się ale własnie z "out of stock" Nie wiem co oni tam kombinują Smile
Odpowiedz
#43
cubus napisał(a):
SingleMaltMinisMan napisał(a):Perpetuum na stronie destylarni out of stock. Czy wczoraj do sklepu internetowego puścili tylko tę wersję ?
Była tylko ta wersja. Co ciekawe jak patrzyłem trzy godziny temu na ich sklep to nie było Perpetuum wcale na stronie. Teraz pojawił się ale własnie z "out of stock" Nie wiem co oni tam kombinują Smile
Hahaha :lol: Trzeba sie teraz pozbyc 70000 butelek Wink
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#44
Spokojnie, Ardbeg ma w tym wprawę Smile
Odpowiedz
#45
Owa whisky nie jest warta nawet tej wyjściowej ceny. Inwestycyjnie pewnie się opłaci.
Odpowiedz
#46
To się okaże Wink
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#47
Spróbujesz to zobaczysz Big Grin
Odpowiedz
#48
Cytat:Spróbujesz to zobaczysz Big Grin

Tomku myślę iż masz rację, jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Ardbeg nagle wypuścił jakąś genialną łychę OB.. choć sentyment do destylarnii jest, nie powiem Sad
Odpowiedz
#49
Genialna, nie genialna ale spròbować warto.
Po Auriverdesie też wszyscy pojechali i nikt za bardzo nie docenił tej whisky, a dla mnie Auri to rewelacja Smile
Myślę, że Perpetuum warto mieć do szafy jak i na wieczornego drama.
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#50
Cytat:Po Auriverdesie też wszyscy pojechali

.. ja tam nie pojechałem, więc nie wszyscy Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości