Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w realizacji marzenia :)
#1
Dzień dobry drodzy forumowiczeSmile
Jestem w waszym gronie od niedawna i pozwoliłem sobie napisać ten post.
Moja przygoda z whisky zaczęła się kilka lat temu.
Od tamtej pory próbowałem już wielu zacnych "wypustów" ,ale o czym innym ma być ten postSmile

Kiedy pierwszy raz zakupiłem butelkę,była ona w pięknym opakowaniu (tuba)
Z biegiem czasu ,"pudełek" na półce przybywało ,a ja odkryłem że zbieranie opakowań po alkoholach (głownie whisky) stało się moim hobby
Z biegiem czasu hobby,przerodziło się w pasję ,a pasja w delikatne uzależnienieSmile
Oczywiście nie od alkoholu ,ale od kolekcjonowania różnego rodzaju opakowań,tub,puszek po whisky ,whiskey.
Czasami po prostu kupowałem alkohol ,zabierałem puszkę,a butelkę oddawałem znajomym ( red label opakowania ma fajne,ale pić tego nie umiem )
Ostatnio dostałem od żony zakaz kupowania whisky,po tym jak pozwoliłem sobie na Ballantine's 30 ,tylko dla tego że pudełko w którym był, szeptało mi do ucha"kup mnie kup mnie"Smile Dzień później wydałem jeszcze trochę na GlenDronach 18 ,Bowmore i parę innych whisky ,a wszystko po to by mieć opakowaniaSmile
Wczoraj obiecałem moje drugiej połówce że skończę z wydawaniem pieniążków na alkohol,ale jest ciężko:/

Tutaj właśnie powinna się zacząć właściwa część postuTongue

Pomyślałem że może jeśli ktoś z was koledzy i koleżanki posiada opakowania,które mu zawadzają lub nie są potrzebne do niczego to mógłby mi je odstąpić za drobną opłatąSmile
Interesuje mnie każda puszka,tuba,kartonowe pudełko.
Jestem otwarty na każdą propozycję.Aktualnie mam około 50 opakowań,ale moim marzeniem jest mieć ich 500 Smile Powoli zacząłem nawet kupować witryny i gabloty bo wierzę że kiedyś mi się uda Smile
Dzisiaj tez napisałem podobną wiadomość na fb do większości oficjalnych profili znanych swiatowych marek whisky.Zobaczymy co oni na toSmile
Pozdrawiam i z wielką nadzieja czekam na kontakt

To moja kolekcja gdy ktoś chciał popatrzećSmile
[Obrazek: IMG201504_wwhnrep.jpg][Obrazek: IMG201504_wwhnrex.jpg]
[Obrazek: IMG201504_wwhnreh.jpg][Obrazek: IMG201504_wwhnren.jpg][Obrazek: IMG201504_wwhnree.jpg][Obrazek: IMG201504_wwhnrew.jpg][Obrazek: IMG201504_wwhnres.jpg][Obrazek: IMG201504_wwhnreq.jpg][Obrazek: IMG201504_wwhnrwe.jpg]
Znam paru ludzi ,którym wydaje się że są idealni.Niby fajni,ale mają jedną wadę...nie mają żadnych zalet
Odpowiedz
#2
Witaj na forum . Witaj w klubie zbieraczy, my zbieramy pełne butelki , jeden kolega puste a Ty zbierasz sobie pudełka. Widzę że trochę tego już masz Smile
A jak planujesz odebrać np. pudełko po whisky ?
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#3
500 ??? Żona cię zabije..... albo wyrzuci do garażu....
Odpowiedz
#4
@ morgan82 -Jeśli ktoś zechce mi podarować jakąkolwiek puszkę,tubę czy opakowanie to oczywiście pokrywam koszty przesyłki Smile No chyba że będzie blisko to osobiście się stawięSmile Mieszkam koło miejscowości Skarżysko kamienna.

@ ron - Jeden pokój w domu przeznaczam na gabloty i witryny z puszkami ,żona się zgodziła na takie małe whisky sanktuarium Smile
Znam paru ludzi ,którym wydaje się że są idealni.Niby fajni,ale mają jedną wadę...nie mają żadnych zalet
Odpowiedz
#5
Myślę, że możemy wspomóc kolegę. Jak mi się uzbiera karton to wyślę do Ciebie, bo pojedyńczo trochę mi się nie chce. No i z racji tego, że to puste i miękkie to lepiej, aby pojechało to w większym kartonie...

Zrób może jakiś spis w pierwszym poscie i edytuj go na bieżąco, aby wszyscy wiedzieli co już jest...
Odpowiedz
#6
Ja zerknę u siebie i tak jak ron moge coś podesłac, jakieś tuby i kartony powinny sie znaleźć . Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#7
@ ron - To co widać na zdjęciach jest aktualnie w moim posiadaniu plus moja słodka" ballentyna" 30 którą żona schowała i powiedziała że odda jak przez miesiąc nic nie kupie w sklepie Tongue Jeśli wejdę w posiadanie czegoś nowego natychmiast dodam zdjęcia. I ogólnie fajnie że jest jakiś odzew.To napawa optymizmem.Pozdrawiam chłopaki
Znam paru ludzi ,którym wydaje się że są idealni.Niby fajni,ale mają jedną wadę...nie mają żadnych zalet
Odpowiedz
#8
@ morgan82 -Niech moc będzie z Tubą....to znaczy z TobąBig Grin
Znam paru ludzi ,którym wydaje się że są idealni.Niby fajni,ale mają jedną wadę...nie mają żadnych zalet
Odpowiedz
#9
U mnie też coś się tam wala po szafkach Big Grin podeślij adres na pm, jak będę miał chwilę spróbuję to jakoś spakować.
Odpowiedz
#10
Hey Kriss Toof :-) Tylko jak coś od nas dostaniesz to musisz komisyjnie z żoną rozpakować, bo stwierdzi, że znowu coś kupiłeś, a butelki rozdałeś... :-)
W efekcie nie ujrzysz tej Balentyny długo .... :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości