Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yamazaki 12
#11
danders napisał(a):2 miesiące temu, widziałem kilka butelek w Realu w Jeleniej Gorze, cena 330-340 zł , nie kupiłem bo byłem tam z żoną Wink oczywiście była to yamazaki 12

Trzeba było brać i się nie zastanawiać. Yamazaki 12 na aukcjach już schodzą po ponad 100 euro.
Odpowiedz
#12
aguerorafal napisał(a):
danders napisał(a):2 miesiące temu, widziałem kilka butelek w Realu w Jeleniej Gorze, cena 330-340 zł , nie kupiłem bo byłem tam z żoną Wink oczywiście była to yamazaki 12

Trzeba było brać i się nie zastanawiać. Yamazaki 12 na aukcjach już schodzą po ponad 100 euro.

Minus wysyłka 20EUR i 2% prowizji. Żyć nie umierać Smile
Odpowiedz
#13
Sam do niedawna pisałem że w Auchan w Zabrzu i Gliwicach widziałem za 275zł Smile zamiast brać i upić to ... a teraz objechałem i obdzwoniłem wszystkie sklepy i lippa niema już nigdzieSad może ktoś ma do sprzedania yamazaki 12yo za normalne pieniądze??
Odpowiedz
#14
Jeszcze jakieś dwa tygodnie temu stało tego u mnie w Auchanie z 10 sztuk (chyba po 249,00 PLN). Wczoraj nie stała już ani jedna :roll:
Ach Ci spekulanci Big Grin
Odpowiedz
#15
Jak by ktoś miał okazję kupić Yamazaki 12yo w cenach do 300zł i by mógł odsprzedać za nie wielką prowizją to pisaćSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości