Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miniaturki kolekcja
#71
I kolejne Smile


Załączone pliki Miniatury
   
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#72
Zgadza się , RM Louis XIII w czwartej generacji - najnowszy i obecnie dostępny. Cena €280 jest wyśmienita a także bardzo konkurencyjna. Ze wszystkich źródeł jakie osobiście znam to najtaniej można go dostać w Wietnamie w okolicach $400 wraz z wysyłką do Polski.
Odpowiedz
#73
Czyli coś to jest fajnego ale nie chcą dać spróbować Smile jakby coś wiecie gdzie mnie szukać. Przesyłka gratis Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#74
Tak na marginesie , swojego czasu - czytaj 3 lub 4 lata temu - były ogólnie dostepne w USA w przekonwertowaniu za około 500PLN , niestety potem szybko podskoczyły w górę - RM zaczął je retailować o sporo % więcej - i mamy obecne ceny.

Nadal nie mogę się do niego przekonać , gdyż u każdego kolekcjonera na świecie paruje , i jak go zawinąć ? Szkota to inna kwestia , a tutaj na takim korku ? Wink
Odpowiedz
#75
Wypic go a nie zawijac.
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#76
menran napisał(a):Wypic go a nie zawijac.

Czyli samplujemy go na Forum po 5ml za 120PLN ? Wink
Odpowiedz
#77
menran napisał(a):Big Grin Witamy na forum.
Panowie fachowcy od miniaturek. Czy znacie jakieś strony gdzie można sprawdzić wartości miniaturek ?
Tak żeby nie kupować w ciemno. Normalnych butelek to wiem gdzie szukać , ale miniaturki to troszkę inna bajka.

Ja mam kilka pozycji wydawanych w latach 1979-1997, w których podawane są przedziały cenowe buteleczek. Tylko w tych książkach duża część pozycji to już są naprawdę bardzo rzadkie buteleczki, a też większy boom na whisky zaczął się po 1997 r.
[Obrazek: 41483669379312733344.jpg]
Odpowiedz
#78
kolekcjonerskie to w podanym linku sa tylko ceny Smile
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości