Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ardbeg Ten z Carrefoura - bottle code
#21
Jak chłopaki nie oślepli po wypiciu, to nie jest źle Smile
I tak kupiłem na prezenty, więc sam nie będę pił.
Odpowiedz
#22
Tomek napisał(a):Jak chłopaki nie oślepli po wypiciu, to nie jest źle Smile
I tak kupiłem na prezenty, więc sam nie będę pił.

Wypiłem wczoraj i jeszcze widzę. Rano tylko posmak smoły w ustach miałem Wink
Odpowiedz
#23
Ja natomiast słyszałem od pracownika jednego z marketów Tesco że czasem zdarza się tak że np taka sieć na Katowice jest kupowane cały tir jakieś whisky i następnie cena jaką płaci market jest dość mocno konkurencyjna. Ale nie wiem czy możemy zaufać tej wersji do końca.
Odpowiedz
#24
No i sprawa się wyjaśniła. Właśnie dostałem maila od miłej Pani z Ardbega, że zmienili w tym roku format kodów na butelce. Twierdzi więc, że to oryginał Smile
Odpowiedz
#25
Hazelburn napisał(a):No i sprawa się wyjaśniła. Właśnie dostałem maila od miłej Pani z Ardbega, że zmienili w tym roku format kodów na butelce. Twierdzi więc, że to oryginał Smile

Czyli Ardbeg jeszcze ciepły Big GrinBig Grin
Odpowiedz
#26
Czyli już wszystko wiadomo.
Odpowiedz
#27
Ufff mogę odetchnąć, bo już mi siadał wzrok na jednym oku Wink
Odpowiedz
#28
Przed chwilą byłem w Carrefour w Galerii Mokotów i zaryzykowałem fake czy nie fake (i chyba słusznie zrobiłem widząc wyjaśnienie z Ardbeg nt nowego formatu kodów) wychaczyłem ostatniego Ardbega w cenie 90,49 zł. Taka cena była na półce ale przy kasie wskoczyło już 213 zł. Zlecieli się chyba wszyscy możliwi kierownicy i po 15 minutach stania przy kasie i wyjaśnień wewnętrznych stwierdzili że przy kasie zapłacę 213 zł ale w punkcie obsługi klienta zwrócili mi różnicę 122,5 zł. Tak że rzutem na taśmę udało się Wink
Okazuje się że tio nie rzadna promocja tylko wewnętrzny błąd w Carrefour - oby mieli więcej takich wpadek.
Odpowiedz
#29
Hazelburn napisał(a):No i sprawa się wyjaśniła. Właśnie dostałem maila od miłej Pani z Ardbega, że zmienili w tym roku format kodów na butelce. Twierdzi więc, że to oryginał Smile
To nie znaczy Danielu ze jak w nadmiarze będą pic taniego torfiaka to nie oślepną :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#30
Hehe, no właśnie, co za dużo to nie zdrowo, choć za 90,49 zł to jak tu nie pić! Niezły tam mają bałagan Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości