Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ardbeg Ten z Carrefoura - bottle code
#1
Tak sobie oglądałem buteleczkę od Ardbega Ten z Carrefoura i zaintrygowała mnie jedna rzecz. Na butelce widnieje data butelkowania 02/12/2014, a kod przed nią ma postać L60693. Czy nie powinien zaczynać się on od L14 zamiast L6?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Witam,

też wczoraj zwróciłem na to uwagę jak porównałem tą butlę z Carrefoura z poprzednii edycjami z 2013 i 2013. Ten kod laserowy jest zupełnie inny niż te na butlach z poprzednich lat - moża tak LVMH oznacza butle dla sieci? Albo może od 2014 zmienili sposób oznaczania poszczególnych edycji?
Odpowiedz
#3
Coś mi się wydaje, że to fake...już sama cena śmierdzi z daleka, bo nie da się sprowadzić do Polski tego Ardbega za te pieniądze. Po prostu nie ma takiej opcji. Otworzyć , spróbować , porównać...
Odpowiedz
#4
Wyślijcie zapytanie do destylarni, aby mieć pewność...
Odpowiedz
#5
Otwierałem, próbowałem i chyba to normalny Ardbeg, ale nie mam dychy z innego tłoczenia do prównania Wink
Cena nie jest wynikiem promocji lecz błędu w systemie.
Odpowiedz
#6
ja otworzyłem i porównałem ze swoim starym zapasem i jak dla mnie jest ten sam ;-)
Odpowiedz
#7
Bartek napisał(a):Otwierałem, próbowałem i chyba to normalny Ardbeg, ale nie mam dychy z innego tłoczenia do prównania Wink
Cena nie jest wynikiem promocji lecz błędu w systemie.

Witam,

a o jaki system chodzi jeśli można wiedzieć? W Carrefour źle wbili cenę w swoim systemie komputerowym i stad taka właśnie cena? Moza zapomnieli 1 z przodu :lol:
Odpowiedz
#8
Hazelburn napisał(a):Coś mi się wydaje, że to fake...już sama cena śmierdzi z daleka, bo nie da się sprowadzić do Polski tego Ardbega za te pieniądze. Po prostu nie ma takiej opcji. Otworzyć , spróbować , porównać...

Takie sieci jak coś nie schodzi tracą, ale obinżają ... pytanie czy faktycznie to miało miejsce czy sprowadzili fake'i
Odpowiedz
#9
Nigdy nie spotkałem się z fake-iem więc nie wiem czego się spodziewać: czy tylko wody zabarwionej herbatą, czy też wlania do butelki jakiejś parszywej whisky. Wczoraj otworzyłem tego promocyjnego Ardbega i moim skromnym zdaniem smakuje jak Ardbeg. Wypiłem dwa dramy i bardzo przyjemnie się ją sączyło.

Co do kodu to faktycznie dziwnie wygląda i nie do końca wpisuje się w stosowaną do tej pory konwencje kodów. Na poniższej stronce można znaleźć kody z różnych lat:
http://www.ardbegproject.com/codes.shtml
Odpowiedz
#10
Ceną nie można się sugerować, bo jakieś 1,5 roku temu była Caol Ila w Tesco za chyba 89 pln. Wyglądało jakby pozbywali się towaru, który totalnie nie schodzi. No i od tej pory w tesco już nigdy nie było tej pozycji na półce
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości